Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu

  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu MD Plus sērija

  Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu nodrošina komfortablu atmosfēru gan vannas istabās, gan dzīvojamās telpās. Infrasarkanais sildītājs novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu. Izmantojot infrasarkano staru sildītājus mitrā vidē, piemēram, vannas istabās, tas novērsīs pelējuma veidošanos, jo tas uztur sienas virsmas un priekšmetus sausus. MD sērija ir aprīkota ar viegli uzstādāmu montāžas risinājumu, kas nodrošina vieglu un drošu uzstādīšanu.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  Izcils dizains

  Bezrāmju spoguļa virsma, dizains stilīgam un elegantajam izskatam

  Iebūvēts termostata uztvērējs

  Infrasarkanā sildītāja aizmugurē iebūvēts uztvērējs, kas savienojas ar Sundirect termostatu.

  Wi-Fi kontrole

  Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces.

  Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu

  10 min. uzstādīšana

  Sildītājs ir aprīkots ar Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu.

  Sienas montāža

  Piedāvājam dažādus stiprinājumus infrasarkano sildītāju montāžai pie sienām.

  Garantija

  Visiem Sundirect sildītājiem ir 5 gadu garantija apkures paneļiem un 2 gadu garantiju vadības ierīcēm - termostata uztvērējiem.

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.
  Termostati

  Aizpildiet pieteikumu

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu

   Sundirect infrasarkanie paneļi ir 100% droša un veselīga apkures sistēmas iespēja, kas nerada oglekļa monoksīdu. Tāpat jūs varat uzstādīt savu novatorisko apkures paneli pie sienas, ietaupot grīdas platību. Lai pilnībā kontrolētu iekštelpu vai ārtelpu infrasarkano staru apkures sistēmu ir pieejama Wi-Fi Smart APP iespēja.
   Sundirect MD300-Plus
   Jauda: 300 w
   Temperatūra: 85-95°C
   Izmērs: 60*60 cm
   Apkures platība: 3-6 m²
   Uzstādīšana: siena
   Iebūvēts termostata uztvērējs
   Svars: 9 kg
   Vada garums: 1,9 m
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Apskatīt cenu
   Sundirect MD450-Plus
   Jauda: 450 w
   Temperatūra: 85-95°C
   Izmērs: 60*85 cm
   Apkures platība: 5-9 m²
   Uzstādīšana: siena
   Iebūvēts termostata uztvērējs
   Svars: 11 kg
   Vada garums: 1,9 m
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Apskatīt cenu
   Sundirect MD650-Plus
   Jauda: 650 w
   Temperatūra: 85-95°C
   Izmērs: 60*120 cm
   Apkures platība: 7-13 m²
   Uzstādīšana: siena
   Iebūvēts termostata uztvērējs
   Svars: 17 kg
   Vada garums: 1,9 m
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Apskatīt cenu

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect PE Plus sērija

   Balta alumīnija virsma un plāns, balts pulverveida pārklājuma alumīnija rāmis ir ideāls dizaina risinājums, kas akcentēs jebkuras telpas.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect IC Plus Black sērija

   Šim infrasarkanajam bezrāmja paneļa sildītājam ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu.

   Sundirect Stone PRO sērija

   Augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju.

   Sundirect sildītājs interjerā

   Askētiska dizaina infrasarkanais sildītājs ar rāmi iederēsies jebkuras telpas interjerā. Šie kvalitatīvie infrasarkanie apsildes paneļi ir ieguvums jūsu veselībai un lieliski iederas fitnesa, jogas studijās, bērnudārzos, viesnīcās, slimnīcās, ģērbtuvēs, vannas istabās, mājās vai jebkuros citos dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos.
   Sazināties ar Mums