Peldoša instalācija ar iegremdējamo saules sūkni

Aizpildiet pieteikumu!

  Sistēmas funkcijas

  Saules sūknēšanas sistēma, izmantojot bezgalīgu saules enerģiju, nodrošina atjaunojamās enerģijas risinājumu, pamatojoties uz rentabilitātes priekšrocībām. To var ātri uzbūvēt, neizmantojot energoinfrastruktūru un enerģijas uzglabāšanas akumulatoru.
  Sistēma darbojas automātiski un gudri, samazinot manuālās pārvaldības un apkopes izmaksas.
  Saules sūknēšanas invertors kontrolē un regulē saules sūkņu sistēmas darbību. Tas darbina sūkni, pārveidojot līdzstrāvu, ko ražo saules paneļi, maiņstrāvā un pielāgo izejas frekvenci atbilstoši saules starojumam reāllaikā, lai ieviestu maksimālā jaudas punkta izsekošanu (MPPT).
  Sūknis var smelt ūdeni no dziļām akām ,upes, ezera, dīķa, vai kanāla lai to iepildītu uzglabāšanas tvertnē vai rezervuārā, vai tieši savienotu ar apūdeņošanas sistēmu, strūklaku sistēmu utt.

  Peldošās instalācijas projekta piemērs ar iegremdējamo saules sūkni

  Projekta mērķis – 10 hektāri, kuriem nepieciešama regulāra ūdens apūdeņošana. Peldoša PV ( saules sistēma) uzstādīšana uz dīķa, tiek izmantots efektīvs un ekoloģisks risinājums ar attālinātu piekļuvi uzraudzībai un kontrolei.
  Uzstādītie 16 fotoelektriskie paneļi veido 50 m² no 1300 m² kopējās ūdens virsmas. Šīs sistēmas jauda ir 5,280 kW, nodrošinot kultivējamās virsmas ūdens pieprasījumu. Saules sūknis transportē ūdeni no dīķa pa 550 metru cauruli un 40 metru augstuma pieaugumu. Šis ūdens tiek ņemtys no 10 000 m³ liela aiztures dīķa.
  Peldošās saules saimniecības piedāvā plašu priekšrocību klāstu. Šie peldošie saules paneļi novērš klienta apstrādājamo zemju mobilizāciju, samazina dabisko ūdens iztvaikošanu, kā arī aiztur dūņu un aļģu veidošanos. Ūdens nodrošinātā dzesēšana uzlabo paneļu veiktspēju, tādējādi izvairoties no instalāciju pārkaršanas optimālai ražošanai. Pateicoties 16 pludiņiem un to 100 kg atbalsta kapacitātei, klients var viegli pārvietoties pa laipu un nepieciešamības gadījumā veikt paneļu apkopi. Šī peldošā iekārta var izturēt arī ekstremālus laika apstākļus. Paneļu 15° slīpums nodrošina pašattīrīšanās efektu, novēršot arī sniega stagnāciju ziemā.