Peldoša saules sistēmas instalācija ar iegremdējamo saules sūkni

Aizpildiet pieteikumu!

  Sistēmas funkcijas

  Saules sūkņu sistēma, izmantojot saules enerģiju, nodrošina atjaunojamās enerģijas risinājumu, pamatojoties uz rentabilitātes priekšrocībām.
  To var ātri uzbūvēt, neizmantojot energoinfrastruktūru un enerģijas uzglabāšanas sistēmu. Saules sūkņu sistēma darbojas automātiski un inteliģenti, samazinot manuālās pārvaldības un apkopes izmaksas.
  Saules sūkņu invertors kontrolē un regulē saules sūkņu sistēmas darbību. Tas darbina sūkni, pārveidojot līdzstrāvu, ko ražo saules paneļi, maiņstrāvā un pielāgo izejas frekvenci atbilstoši saules starojumam reāllaikā, lai ieviestu maksimālā jaudas punkta izsekošanu (MPPT).
  Sūknis var smelt ūdeni no dziļām akām ,upes, ezera, dīķa, vai kanāla lai to iepildītu uzglabāšanas tvertnē vai rezervuārā, vai tieši savienotu ar apūdeņošanas sistēmu, strūklaku sistēmu utt.

  Peldošās instalācijas projekta piemērs ar iegremdējamo saules sūkni

  Projekta mērķis – 10 hektāri, kuriem nepieciešama regulāra ūdens apūdeņošana. Peldošajā saules sistēmas uzstādīšanā uz dīķa, tiek izmantots efektīvs un ekoloģisks risinājums ar attālinātu piekļuvi uzraudzībai un kontrolei.
  Uzstādītie 16 fotoelektriskie paneļi veido 50 m² no 1300 m² kopējās ūdens virsmas. Šīs sistēmas jauda ir 5,280 kWp, nodrošinot kultivējamās zemes virsmas ūdens pieprasījumu. Saules sūknis transportē ūdeni no dīķa pa 550 metru cauruli un 40 metru augstuma pieaugumu.
  Peldošā saules sūkņa sistēma piedāvā plašu priekšrocību klāstu. Šie peldošie saules paneļi novērš klienta apstrādājamo zemju mobilizāciju, samazina dabisko ūdens iztvaikošanu, kā arī aiztur dūņu un aļģu veidošanos. Ūdens nodrošinātā dzesēšana uzlabo saules paneļu veiktspēju, tādējādi izvairoties no instalācijas pārkaršanas. Pateicoties 16 pludiņiem un to 100 kg atbalsta kapacitātei, klients var viegli pārvietoties pa laipu un nepieciešamības gadījumā veikt paneļu apkopi. Šī peldošā saules sūkņa sistēma var izturēt arī ekstremālus laika apstākļus. Paneļu 15° slīpums nodrošina pašattīrīšanās efektu, novēršot arī sniega stagnāciju ziemā.

  Zemūdens sūknis Phaesun Free Flow 4-02/02HR

  2 kW, maks. plūsma 3,1 m³/h, maks spiediens 160 m, spirālveida, 90-400 VDC, 90-265 VAC, 600-3600 apgr./min, 16 A, 18 bāri, RP 1 ¼, pilnībā nerūsējošais tērauds AISI 304, MPPT, kabelis 2,5 m / 1,5 mm², vertikāli / horizontāli, IP68

  Produkta svars : 20,50 kg
  Iepakojuma svars : 22,50 kg
  Izmēri :1400 x 99 x 99 mm (LxWxH)

  Saules sūkņa invertors Solartech PB5500H-G2

  5,5 kW, 850 Voc, 500 – 700 Vmp, 3x 380 VAC, 0 – 60 Hz, 13,0 AAC, Motoraizsardzība, ieeja 2x Standard4, gaisa dzesēšana, LCD,13.0 AAC. Šie sūknēšanas invertori pārveido PV bloka jaudu tieši maiņstrāvā. MPP izsekotājs pielāgo izejas frekvenci atbilstoši starojumam.

  • Patentēts dinamisks VI maksimālās jaudas izsekošanas (MPPT) algoritms, ātra reakcija, laba stabilitāte un 99% MPPT efektivitāte.
  • Saules enerģijas kombinētāja funkcija, kas atbalsta vairākas līdzstrāvas ievades virknes, un katra virkne ir aprīkota ar pretreversu ķēdi.
  • Atbalsta sūkņa mīkstu iedarbināšanu, pilnu motora aizsardzību, papildu ūdens līmeņa slēdzi, lai novērstu pārplūdi un sauso darbību.
  • IP65 aizsardzības pakāpe, apkārtējās vides temperatūra: -20 ℃ ~ + 60 ℃, piemērots dažādām skarbām āra vidēm.
  • Augsta uzticamība, pateicoties inteliģento barošanas moduļu (IPM) izmantošanai galvenajā ķēdē.
  • Augsta standarta komponentu izmantošana, plašs ieejas sprieguma diapazons, iebūvētas pastiprināšanas shēmas mazjaudas modeļiem, elastīgas saules paneļu konfigurācijas iespējas.
  • Papildu tīkla/dīzeļa rezerves barošanas avots, lai apmierinātu 24 stundu darbības pieprasījumu jebkuros laika apstākļos.
  •  Izvēles DM sērijas datu monitori GPRS attālinātai uzraudzībai un Bluetooth tuvu lauka uzraudzībai.

  Iespējas

  • IP65 aizsardzība ar plašu temperatūras diapazonu
  • Pilnībā automātiska darbība un vispārējais motors
  • Aizsardzības funkcijas
  • LCD displejs un datu reģistrētājs
  • Pēc izvēles: sensors, interfeiss, attālā uzraudzība