SolaX adaptera box siltumsūkņiem

Aizpildiet pieteikumu!

  Viedai mājas enerģijas pārvaldība siltumsūknim

  SOLAX ADAPTERU BOX

  Daudzām mājsaimniecībām, kuras meklē visaptverošu viedo saules enerģijas pārvaldības risinājumu, SolaX tagad piedāvā integrēt apkures risinājumu jūsu esošajā mājas enerģijas pārvaldības sistēmā.
  Pateicoties jaunizveidotajai SolaX Adapter Box, māju īpašnieki tagad var savienot viedtīkla siltumsūkni ar SolaX enerģijas uzkrāšanas sistēmām un realizēt tiešu siltumsūkņa vadību, izmantojot SolaX invertoru.
  Dienas laikā, kad saules sistēmas ģenerētā jauda ir pietiekama, lai nodrošinātu regulāras mājsaimniecības enerģijas vajadzības un akumulators ir pilnībā uzlādēts, varat novirīt saules enerģijas pārpalikumam siltumsūknim, izmantojot SolaX invertora iestatījumus, tādējādi maksimāli palielināt saules enerģijas patēriņu un samazināt elektrības rēķinus.
  Cilvēkiem kuri dzīvo vietās ar augstu ieejas tarifu un kuri dod priekšroku pārdot tīklam vairāk saules enerģijas, lai gūtu ienākumus, varat elastīgi mainīt iestatījumus un izlemt sev piemērotāko veidu, izmantojot SolaX invertora viedo enerģijas vadību. .

  Izmaksu ietaupījums

  Dabai draudzīgs

  Tiešsaistes uzraudzība

  Inteliģents

  Vienkāršs un elastīgs

  ``Plug & Play`` instalēšana

  DARBA REŽĪMI – DETALIZĒTI

   

  Izmantojot SolaX Adapter Box, SolaX invertors būs jūsu viedās mājas enerģijas pārvaldnieks, lai kontrolētu kopējo enerģijas patēriņu mājā un palielinātu enerģijas pašpatēriņu viedākā veidā.

  Kopumā ir trīs siltumsūkņa darbības režīmi, kurus varat izvēlēties:

  Pirmais režīms — atspējot

  Šajā darbības režīmā adaptera box funkcija ir atspējota.

  Otrais režīms – manuāls

  Šajā darbības režīmā varat mainīt adaptera box no ieslēgtas uz izslēgtu vai no izslēgtas uz ieslēgtu, izmantojot invertora iestatījumus vai SolaX mobilo lietotni.

  Trešais režīms – SmartSave

   

  Šajā darbības režīmā lietotāji var iestatīt vairākus SolaX invertora parametrus, lai inteliģenti kontrolētu, kā un kad siltumsūknis darbojas viņu labā. Parametri, tostarp ievades jaudas slieksnis (a), patēriņa jaudas slieksnis (b), akumulatora SOC slieksnis (c), minimālais siltumsūkņa darba laiks, kumulatīvā siltumsūkņa darba stunda, plānotie siltumsūkņa darba periodi utt.

  Šeit lietotāji var iestatīt ievades jaudas slieksni. Kad ievades jauda ir lielāka vai vienāda ar iestatīto vērtību, adaptera box ieslēgsies un siltumsūknis uzsildīs ūdeni līdz augstākai temperatūrai.

  Šeit lietotāji var iestatīt patēriņa jaudas slieksni. Kad elektroenerģijas patēriņš (no tīkla) ir lielāks vai vienāds ar iestatīto vērtību, adaptera box tiks izslēgts, SolaX sistēma pārstāj nodrošināt siltumsūkni ar elektroenerģiju.

  Šeit lietotāji var iestatīt akumulatora SOC slieksni. Kad akumulatora SOC nokrītas līdz iestatītajai vērtībai, adaptera box izslēgsies, SolaX sistēma pārstāj nodrošināt siltumsūkni ar elektroenerģiju.

  SCENĀRIJU LAIKA GRĀFIKA

  Lietotāju scenāriji SmartSave režīmā (ar noklusējuma iestatījumu)

  Sistēma Detalizēti

  X1 / X3 Hybrid G4 invertori
  SolaX T 3.0 Baterija
  SolaX Adapter Box
  Choice Of Heat Pump
  Paplašināta mājas enerģijas pārvaldības funkcija
  Iegādājoties SolaX elektroauto lādētāju (EV), māju īpašnieki var realizēt visaptverošu SolaX mājas enerģijas risinājumu ar saules enerģijas uzkrāšanas funkciju, siltumsūkņa funkciju, EV funkciju un citām iespējām nākotnē. SolaX nodrošina māju īpašniekiem zaļāku un neatkarīgāku dzīvesveidu ar saules enerģiju.

  Lejupielādē brošūru