1ECO DESING - EKSPERTS SILTA ŪDENS, APKĀRTĒJĀ GAISA UN TELPAS KLIMATA JOMĀ

Uzņēmums 1 Eco Design GmbH izstrādā un tirgo ekonomiski , ekoloģiski saprātīgus produktus karstā ūdens ražošanai kā arī telpu klimata kontrolei dzīvojamām, komerciālām un administratīvajām telpām. Jo īpaši holistiskā attīstības pieeja ietver ilgtspējību, efektivitāti, privātumu un izmaksu efektivitāti visā produkta dzīves ciklā.
technischedate321n-Brauchwasser-Wärmepumpe-ECO-Fresh-300-0
Jau gadiem ilgi 1 Eco Design bijis regulārs ideju avots, attīstības partneris rūpniecības uzņēmumiem par pētniecības un attīstības vadošajiem produktiem, piemēram, karstā ūdens ražošanas jomā. Lietojumprogrammas zinātības, jaunu tehnoloģiju un inteliģentas attīstības kombinācijā 1Eco Design meklēja kompetentākos ražotājus (savā klasē labākos) attiecīgajā nozarē.  No ekoloģiskā viedokļa 1EcoDesign pretendē uz vadošo pozīciju savā nozarē. Visi 1 EcoDesign ražošanas cikla piegādātāji atrodas tikai Rietumeiropā vai Ziemeļeiropā.
unnamed (3)
Siltā ūdens siltumsūknis

ED 180 WL

Cena 2995,00
Uzzināt vairāk
unnamed (4)
Sadzīves siltā ūdens siltumsūknis

ED 300

Cena 3395,00
Uzzināt vairāk
unnamed (4)
Sadzīves siltā ūdens siltumsūknis

ED 400

Cena 5595,00
Uzzināt vairāk

Uzņēmums

Vairāk nekā desmit gadus 1Eco Design GmbH dibinātāji bija atbildīgi par Eiropas lielākā šo produktu ražotāja mājas ūdens siltumsūkņu izpēti, izstrādi un pārdošanu. 1ECO Design pirmo reizi karstā ūdens siltumsūkņi tiek aprīkoti ar tā saukto Fotoelementu kontaktu, kas ļauj sazināties ar invertoriem, lai uzkrātu lieko elektroenerģiju kā siltumenerģiju. Šodien tā ir Eiropa. – plašs standarts un plaši pazīstams kā SG Ready. Tomēr pat šī funkcija ir optimizēta, ieviešot dažādus līmeņus.

Pašreizējā attīstība

Kopā ar vadošo Eiropas ražotāju, kā arī ar valsts aģentūrām un universitātēm 1ECO Desig ir izstrādājuši jaunas paaudzes karstā ūdens siltumsūkņus ar videi neitrālu aukstumaģentu R290 (propāns). Pats aukstumaģents nav jaunums, jo to jau izmanto vairāk nekā 900 miljonos augstas kvalitātes ledusskapju. Tomēr pielietojums un ieviešana sadzīves ūdens siltumsūkņos ir jauns un novatorisks. 1ECO Design ir izdevies apvienot augstu efektivitāti un mūsu vides aizsardzību (globālās sasilšanas potenciāls = 3, nav ietekmes uz vidi) vienā aukstumaģentā. R290 jau šodien atbilst turpmāko gadu likumdošanas prasībām.

1ECO Design ir izdevies optimizēt uzglabāšanas tvertņu izolāciju, kas nesatur freonus, tādējādi samazinot siltuma zudumus gaidīšanas režīmā. Tikai 6 vati ED 100P / 180P sērijai un 20 vati ED 300 sērijai (1ECO Design augstākās vērtības ir akreditējis un sertificējis WPZ Buchs, vadošais HP testēšanas centrs).