Kas ir infrasarkanais starojums

Aizpildiet pieteikumu

  Kas ir infrasarkanais starojums

  Katra Sundirect sildītāja galvenā iezīme ir infrasarkanais sildelements. Tas darbojas tāpat kā klasiskā plīts,  korpuss ar augstāku temperatūru, kas ar elektromagnētiskā starojuma palīdzību nodod enerģiju ķermenim ar zemāku temperatūru. Mēs galvenokārt apsveram trīs dažādus infrasarkano staru veidus: Tuvo infrasarkano, Vidējo viļņu infrasarkano un Tālo infrasarkano staru. Parasti tuvie infrasarkanie sildītāji darbojas augstā kvēldiega temperatūrā virs 1800 °C, vidēja viļņa infrasarkanie sildītāji darbojas kvēldiega temperatūrā aptuveni 1000 °C, un tālie infrasarkanie sildītāji darbojas daudz zemākā temperatūrā no aptuveni 80 °C līdz 120 °C. Pateicoties šai galvenajai priekšrocībai, tālo infrasarkano staru tehnoloģiju plaši izmanto infrasarkano staru saunā, infrasarkanajās lampās un citās veselības aprūpes sistēmu iekārtās, kā arī paneļu sildītājos, piemēram, SUNDIRECT sildītājos. Tā kā sildelementi ir salīdzinoši zemā darbības temperatūrā, SUNDIRECT sildītāji neizdala emisijas, putekļus, netīrumus, formaldehīdus, toksiskus izgarojumus no krāsas pārklājuma utt. Tas ir padarījis SUNDIRECT sildītājus ļoti populārus cilvēku vidū ar smagu alerģiju un vairāku ķīmisku jutību. Vairākos pētījumos ir pētīta infrasarkanā starojuma sildītāja izmantošana hronisku veselības problēmu, piemēram, augsta asinsspiediena, sastrēguma sirds mazspējas un reimatoīdā artrīta, ārstēšanā.

  Ērta apkure

  Infrasarkanie paneļu sildītāji izstaro ļoti lielu siltuma attiecību kā starojuma siltumu. Tas ir vienā viļņa garumā ar veselīgākajiem saules stariem. Infrasarkanie paneļi silda objektus tieši, nevis sasilda gaisu (to dara konvekcijas siltums), tādējādi radot vislabāko un mājīgāko siltuma sajūtu. Salīdzinot ar konvekcijas sildītājiem, nav gaisa cirkulācijas un līdz ar to arī putekļu cirkulācijas. Izmantojot infrasarkano paneļu sildītājus, gaiss neizžūst, radot tīru un veselīgu telpas klimatu.

  Enerģijas taupīšana

  Infrasarkanie sildītāji tieši silda objektus vai ķermeņus savā diapazonā, kas nozīmē, ka siltums tiek uzglabāts daudz ilgāk, tādējādi ietaupot enerģiju. Izmantojot sildītāju ar termostatu, kad ir sasniegta vēlamā telpas temperatūra, sildītājs automātiski izslēgsies!

  Videi draudzīgs

  SUNDIRECT pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus, kas nesatur svinu (ROHS, REACH sertifikāts). Mēs ļoti iesakām saviem klientiem izmantot savus infrasarkanos sildītājus kopā ar vēja ģenerēšanas vai saules sistēmu, lai radītu zemu oglekļa emisiju.

  Sundirect sola kvalitāti

  Sundirect piedāvā tirgū pieejamos augstākās kvalitātes paneļu sildītājus ( Premium klase ), katrs ražošanas process ir labi izstrādāts un visi paneļi tiek rūpīgi pārbaudīti pirms izvešanas no rūpnīcas.
  Uzņēmumā ražots oglekļa kristāla sildelements
  Starp visām detaļām, kas nosaka paneļu kvalitāti un kalpošanas laiku, sildelementam ir būtiska atšķirība. Sundirect var garantēt tā kvalitāti, ražojot sildelementu uz vietas. Salīdzinot ar mūsu konkurentiem, kas izmanto oglekļa šķiedras sildelementu, Sundirect  piedāvā unikālu oglekļa kristālu versiju. Sundirect izmanto vācu tehnoloģijas oglekļa kristālu ražošanai, kas ir modernizēta oglekļa šķiedras versija. Tas novērš karsto punktu problēmu un rada vienmērīgāku virsmas temperatūru (10 grādu robežās). Pievienojot īpašus ķīmiskus materiālus tintei, kas rada siltumu, Sundirect oglekļa kristāla sildelements vēl vairāk uzlabo veiktspēju, īpaši, ja tas darbojas aptuveni 100 grādu darba temperatūrā.

  Labāks dizains, labāka efektivitāte

  Paneļa dizains ir ļoti svarīgs tā efektivitātes ziņā. Sundirect izmanto baltu alumīnija vai stikla/spoguļa virsmu virs sild elementa, lai noapaļotu dizainu. Visos Sundirect paneļos ir izmantots sild elements, izolācijas materiāls un atstarošanas slānis. Lielākā daļa konkurentu neizmanto izolācijas materiālus vieglāku ražošanas posmu dēļ, lai gan tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kad runa ir par efektivitāti. Sundirect izmanto stikla šķiedras izolāciju paneļa iekšpusē ar 3 mm biezumu, kas samazina enerģijas zudumus, tādējādi radot enerģijas ietaupījumu, padarot Sundirect paneļus par 7-8% efektīvākus.