SIA Plus Energy Group

Alternatīvās enerģijas produkti kā risinājums decentralizētai, pašpietiekamai elektroenerģijas ražošanai, kas reprezentē ilgtspējīgu atbildību pret planētas ekosistēmu.
Plus Energy Group - Par Mums

Par uzņēmumu

SIA Plus Energy Group ir jauns uzņēmums ar pamatdarbības virzienu, - vertikālo vēja ģeneratoru un saules elektrostaciju komercializācija. Uzņēmuma darbiniekiem ir uzkrāta jau 12 gadu pieredze Latvijas tirgū atjaunīgās enerģijas jomā. Plus Energy Group piedāvā vertikālo vēja un saules elektrostaciju projektēšanu, iekārtu piegādi un to uzstādīšanu uzņēmumiem un mājsaimniecibām.

Mūsu misija

Uzņēmuma misija ir sasniegt vajadzīgo tehniskās kompetences līmeni, piesaistot vairākus ekspertus gan korporatīvā, gan individuālā līmenī. Šīs kolektīvās zināšanas ļaus potenciālajiem klientiem sasniegt galveno mērķi - oglekļa emisiju samazināšanu un elektroenerģijas ražošanu no atjaunojamās vēja enerģijas. Mēs uzskatām, ka ikviena cilvēka pienākums ir atbalstīt un veicināt mūsu planētas ekosistēmu, izmantojot pieejamās zaļās tehnoloģijas, tostarp vēja enerģijas potenciālu.

Mūsu redzējums

Uzņēmuma vīzija ir piedāvāt vienkāršus, izturīgus un ekonomiskus ģeneratorus, pielāgojot tos konkrētām klienta prasībām uzstādīšanas laikā. Piedāvāt potenciālajiem klientiem ne tikai atjaunojamās enerģijas risinājumus, bet arī personalizēt tos kā vizuāli estētisku objektu, kas paredzēts uzstādīšanai mājsaimniecībās, sabiedriskās ēkās un rūpnīcās. Veicināt turbīnu popularizēšanu un to veiksmīgu izmantošanu pilsētvidē, kur nav iespējams izmantot horizontālās vēja turbīnas.

Mūsu mērķis

Uzņēmuma mērķis ir radīt H tipa vertikālo vēja turbīnu ar augstu pievienoto vērtību. Jaunas paaudzes 3-5kw H tipa vertikālās vēja turbīnas eksperimentāla izstrāde ar uzlabotu jaudu, radot savu unikālo dizainu, izmantojot modernus kompozītmateriālus. Jaunā Plus Energy Group H tipa vertikālā ģeneratora patentēšana, sertificēšana un eksporta veicināšana ārvalstu tirgos.

Sadarbības piedāvājums

Aicinām uz sadarbību saules paneļu instalētājus kļūstot par Q-Cells saules paneļu/energijas uzglabāšanas sistēmu un Solax Power invertoru/enerģijas uzglabāšanas sistēmu sadarbības partneriem.

Plus Energy Group- Vairāk pakalpojumu. Vairāk panākumu.

Vai vēlaties gūt labumu no Qcells un Solax tīkla? Mūsu produkti jūs ir pārliecinājuši ? Vai vēlaties gūt labumu no mārketinga atbalsta un pievilcīgiem pirkšanas un piegādes nosacījumiem? Noslēdziet sadarbību ar mums un kļūstiet par mūsu Parneriem.
Profesionāla pārdošanas dokumentācija no mārketinga materjāliem
Individuāls mārketinga un pārdošanas atbalsts
Pievilcīgi pirkšanas un piegādes nosacījumi
Profisionāls tehniskais atbalsts
Pieeja Q-Cells un Solax semināriem
unnamed (12)12

Sazināties ar Mums

Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.