Q-Cells industriālie saules paneļi

Aizpildiet pieteikumu

  Par Q-CELLS

  Kā viens no pasaulē lielākajiem saules enerģijas uzņēmumiem Hanwha Q-Cells ar vairāk nekā 20 gadus pieredzi piedāvā pilnu saules enerģijas produktu ( Premium klases) lietojumu klāstu. Q-Cells izstrādā un piegādā visu, sākot no saules paneļiem, saules sistēmām līdz augstas veiktspējas saules elektrostacijām un papildu energoapgādes risinājumiem no viena avota. Jūs kā mājas īpašnieks pie mums varat iegūt visas neatkarīgai elektroenerģijas ražošanai nepieciešamās sastāvdaļas: saules moduļus, apakšbūves, elektroenerģijas akumulatorus un elektroenerģijas tarifus ( Vācijā un Francijā )

  Q-Cells nosaka standartus saules enerģijas nozarē, būdami tehnoloģiju un kvalitātes līderi, kas atbilst pat visaugstākajām klientu vēlmēm.Q-Cells nodrošina labāko šūnu tehnoloģiju un visaugstāko elektroeneģijas ieguvi, pastāvīgi meklējot jaunas inovācijas. Vairāk nekā 200 zinātnieku un inženieru strādā Qcells pētniecības centrā, ātri pilnveidojot tehnoloģijas. Q-Cells mērķis: padarīt fotoelementus lētākus un tādējādi konkurētspējīgākus tirgū. Pētniecības, izstrādes un ražošanas apvienošana Talheimas Saules ielejā ļauj Qcells pēc iespējas ātrāk ieviest inovācijas masveida ražošanā. Tas nodrošina, ka Q-Cells tehnoloģijas saglabās savu vadošo vietu fotoelementu nozarē.

  Pateicoties Q-Cells piederībai Hanwha grupai Q-Cells ir novērtēts Bloomberg New Energy Finance Corporation reitings ir 1. pēc banku iespējām un finansiālās stabilitātes.

  q

  Q.PEAK DUO ML-G11S.2 SERIES

  12321

  Instalācija jumts, zeme.
  Efektivitāte līdz 21,5%
  Jauda līdz 510w
  Paaugstinātas kvalitātes TÜV Rheinland “Quality Controlled PV”
  IEC TS 63209 sertifikāts
  12
   gadu produkta garantija
  25 gadu produkta garantija
  Lejupielādēt datu lapu
  Lejupielādēt instalēšanas rokasgrāmatu

  q

  Q.PEAK DUO ML-G11S.2+ SERIES

  12321

  Instalācija jumts,zeme,ūdens
  Efektivitāte līdz 21,5%
  Jauda līdz 510w
  Paaugstinātas kvalitātes TÜV Rheinland “Quality Controlled PV”
  IEC TS 63209 sertifikāts
  25
  gadu produkta garantija
  25 gadu jaudas veiktspējas garantija
  Lejupielādēt datu lapu
  Lejupielādēt instalēšanas rokasgrāmatu

  QCELLS

  PALAUTIES UZ SAULES SPĒKU

  No 500 miljardiem kWh gadā patērētās elektroenerģijas aptuveni divas trešdaļas tiek izmantotas rūpniecības uzņēmumos preču un pakalpojumu ražošanai. Pieaugot elektroenerģijas cenām, tas ir būtisks izmaksu faktors. Saule ir enerģijas avots, kas ir brīvi pieejams ikvienam. Lūdziet konsultāciju: Mēs ar prieku parādīsim saules enerģijas priekšrocības un to, kā mēs izmantojam saules enerģiju, lai iegūtu enerģētisko neatkarību, padarītu jūsu biznesu ienesīgāku. Sāciet savu ieguldījumu saules enerģijā jau šodien.

  UZTICIES TEHNOLOĢIJAS LĪDERIM

  Ar Hanwha Qcells kā jūsu tirdzniecības partneri jums ir viens no lielākajiem saules paneļu ražotājiem Eiropā. Hanwha Qcells apvieno prasību par tehnoloģiju vadošo Qcells kvalitāti ar visā pasaulē izveidotās Hanwha grupas finansiālo spēku.

  IZMANTO SAULES ENERĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS:

  • Samaziniet elektroenerģijas izmaksas… katra jūsu saražotā kilovatstunda vairs nav jāiegādājas par augstu tarifu no jūsu enerģijas piegādātāja, nodrošinot jums enerģētisko neatkarību un pastāvīgi samazinot darbības izmaksas.
  • Dzīvotspēja… kamēr elektrības cenas turpina pieaugt, jūsu saules sistēma vienmēr strādā par tādām pašām izmaksām. Šī priekšrocība nozīmē, ka jūsu ietaupījumi ekspluatācijas izmaksās un jūsu saules sistēmas atmaksāšanās palielinās gadu no gada.
  • Palielināt biznesa telpu vērtību .. jo energobilance būtiski ietekmē īpašuma vērtību. Saules ieguldījums ir galvenais arguments jūsu īpašuma vērtēšanā.
  • Lielāka atdeve… jo Qcells saules enerģijas risinājums ir ilgtermiņa, drošs un ienesīgs ieguldījums jūsu biznesam. Lieliska saules atdeve ir garantēta.
  • Neatkarība… jo saules enerģija ir neierobežota un ikvienam bez maksas. Ar lielu jaudu jūs izvairīsities no pieaugošām enerģijas izmaksām un iegūstat enerģētisko neatkarību.
  • Ilgtspējīga vides aizsardzība… jo ar savu saules sistēmu jūs ražojat atjaunojamo tīro enerģiju: ar jūsu ieguldījumu saules enerģijā jūsu uzņēmums sniedz sociāli atbildīgu ieguldījumu vides aizsardzībā un ilgtspējības veicināšanā.

  Sazināties ar Mums

  Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

   Realizētā industriālā projekta piemērs