Vēja sistēmas

Vēja enerģija Jūsu mājsaimniecībai

Vēja enerģija Jūsu uzņēmumam

H veida vertikālie vēja ģeneratori pilsētvidei

Plus Energy Group piedāvā HV-PEG vertikālās ass vēja turbīnas kā risinājumu decentralizētai, pašpietiekamai elektroenerģijas ražošanai, kā arī reprezentē ilgtspējīgu atbildību pret planētas ekosistēmu.

Aizpildiet pieteikumu

  Pielāgots pilsētvidei

  Nelielā izmēra dēļ vēja turbīnu, var uzstādīt blakus ēkām un pilsētu teritorijās, ar atvieglotākiem noteikumiem. Pateicoties vertikālajai asij, tas labi darbojas brāzmainos vēja apstākļos, kas bieži sastopami pilsētas vidē.

  Efektīva rotējoša reklāma

  Izvēlēties jebkuru krāsu turbīnas lāpstiņām, tas rada pārliecinošus vizuālos efektus ar pielāgotām krāsām. Ideāls risinājums uzņēmumiem, lai izmantotu vēja enerģiju kā efektīvu vizuālo reklāmu, arīdzan izvietojot uzņēmuma logo.

  Klusa darbība

  Pateicoties aerodinamikas dizainam un rotācijai ap savu asi, ģeneratoriem ir klusa darbība. Gan uz zemes, gan uz ēku jumtiem uzstādītās vēja ģeneratori aizņem maz vietas, līdz ar to veiksmīgi iespējams izmantot arī nelielas platības.

  Tīkla/Hibrīdā sistēma

  Risinājums, ko parasti izmanto, kad ēka ir pievienota elektrotīklam. Tā ir viena no vienkāršākajām sistēmām, kas sastāv no vēja turbīnas, tīkla izejas sprieguma ieejas 1X230V AC vai 3X230V A, divvirzienu skaitītāja saražotās un patērētās jaudas mērīšanai, drošības pasākumiem slēdžu veidā un savienojums ar elektrotīklu. Vēja sistēmas var izstrādāt arī apvienojot vēja turbīnas ar saules paneļiem, veidojot hibrīdās sistēmas. Turklāt ir iespējams uzstādīt baterijas, kas uzkrāj lieko enerģiju kā arī var papildināt sistēmu ar dīzeļģeneratoru.
  Vēja sistēmas - Tīkla-Hibrīdā sistēma
  Vēja sistēmas - Autonomā-Hibrīdā sistēma

  Autonomā/Hibrīdā sistēma

  Ideāls risinājums ēkām, kas nav pievienotas elektrotīklam, piemēram, atpūtas mājām, vai gadījumā, ja mājas iedzīvotāji vēlas būt pilnīgi neatkarīgi no enerģijas piegādātājiem. Sistēma ir identiska tīkla sistēmai sistēmai, taču akumulators ir būtisks, lai uzglabātu saražoto lieko enerģiju. Sistēma nav jāpievieno elektrotīklam, tāpēc nav nepieciešams divvirzienu skaitītājs. Sistēmu var paplašināt ar saules paneļiem, kā arī papildus uzstādīt dīzeļģeneratoru. Akumulatoriem ir pievienota sistēma, kas nav saistīta ar tīklu, tāpēc nav iespējams tālāk pārdot saražoto enerģiju tīklam, bet tikai izmantot to pašpatēriņam.

  Tīkla/Autonomā/Hibrīdā sistēma

  Risinājums, kas apvieno tīkla un autonomo sistēmu priekšrocības. Ieslēgtā/izslēgtā tīkla sistēma novērš strāvas padeves pārtraukuma problēmu, parasti laika apstākļu anomālijas vai elektrotīkla remonta rezultātā. Sistēma vispirms akumulatoros uzkrāj lieko enerģiju un izmanto uzkrāto enerģiju, kad vēja turbīna apvienojumā ar saules paneļiem neražo pietiekami daudz enerģijas. Īpašās ietilpības akumulators paņem trūkstošo enerģiju no elektrotīkla caur ieplūdes vadības sistēmu, tiklīdz akumulators ir pilnībā izlādējies. Sistēma var arī nodrošināt enerģiju tīklam, kad akumulatori ir pilnībā uzlādēti un vēja turbīnas un saules paneļu saražotā enerģija ir pietiekama, lai nodrošinātu nepieciešamo elektropatēriņu.
  Vēja sistēmas - Tīkla-Autonomā-Hibrīdā sistēma

  Vēja sistēmas

  Vēja ģenerators HV-PEG 2800

  Efektivitāte: Cp=0,425 (H tipa rotora konstrukcija) | Nominālā jauda: 2800W | Turbīnas rotora diametrs: 2,2m | Turbīnas augstums: 3m

  Vēja ģenerators HV-PEG 9800

  Efektivitāte: Cp=0,425 (H tipa rotora konstrukcija) | Nominālā jauda: 9800W | Turbīnas rotora diametrs: 4,3m | Turbīnas augstums: 5,6m

  Vertikālie vēja ģeneratori

  Vēja turbīna 71% vēja enerģiju pārvērš elektrībā. Disku ģenerators, kas vēja kinētisko enerģiju pārvērš elektrībā, ir izstrādāts tā, lai nebūtu berzes elementu, kas nozīmē, ka tam nav nepieciešama apkope. Turbīnas lāpstiņas, pateicoties bezšuvju monolītas konstrukcijas ekstrudēta alumīnija profila izmantošanai, raksturo izturība pret siltuma izraisītu termisko izplešanos. Turklāt uz turbīnām tiek uzklāta balta krāsa, kas atstaro saules gaismu, pretestības klase c5-M. Tērauda elementi ir cinkoti un alumīnija elementi ir anodēti, lai nodrošinātu efektīvu aizsardzību pret koroziju.

  • Teicami ražo elektroenerģiju arī ziemas periodā
  • Vēja turbīnas turpina ražot elektroenerģiju naktī
  • Vienlaicīgi ar saules paneļiem, nodrošina videi draudzīgas elektroenerģijas ieguvi visa gada garumā, gan dienā, gan naktī
  • Izlīdzina elektroenerģijas ražošanu gada periodā

  Pieci soļi līdz Jūsu vēja elektrostacijai

  • 1

   Sazinieties ar Mums

   Aizpildi pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā.

  • 2

   Objekta apsekošana

   Mūsu speciālistu izbraukumi uz objektiem, lai klātienē novērtētu situāciju un sniegtu optimālākos risinājumus.

  • 3

   Piedāvājuma izstrāde

   Balstoties uz objekta apskates datiem, sagatavojam individuālu piedāvājumu ar objekta vizualizāciju.

  • 4

   Vēja stacijas projektēšana

   Kvalitatīva vēja ģeneratoru sistēmas projekta izstrāde. Atbilstoša tehniskā risinājuma sagatavošana, ko iekļaut esošajā būvē vai projektā.

  • 5

   Vēja stacijas uzstādīšana

   Pilna cikla vertikālo ģenerātoru uzstādīšana. Profesionāla enerģētikas projekta vadība no projekta sākuma līdz tā nodošanai ekspluatācijā.

  Sazināties ar Mums

  Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

   Realizēto projektu piemēri