TRA.Q
Pasargā jūs no viltotiem saules paneļiem!

Aizpildiet pieteikumu

  TRA.Q
  Pasargā jūs no viltotiem saules paneļiem!

  TRA.Q™ marķēšanas tehnoloģija: ja ir rakstīts Hanwha Qcells, tas ir Hanwha Qcells. Oriģinālais Hanwha Qcells produkts piedāvā garantētu kvalitāti. Saules enerģijas nozare ir pārpildīta ar viltotiem saules paneļiem. Klienti, kas tos iegādājas, nesaņem to kvalitāti, par kuru ir samaksājuši, bet gan zemāku kvalitāti, dažkārt pat riskējot ar moduļu aizdegšanos.

  Izmantojot Hanwha Qcells saules tehnoloģiju, jums par to nav jāuztraucas. Q-Cells esam pirmie ražotāji, kas ieviesuši patentēto

  Traceable Quality (Tra.Q™) marķēšanas tehnoloģiju, kas nodrošina uzticamu un netraucētu katras Q-cells šūnas izsekojamību.

  HQC_Technologie_TRAQ_411x270_01-svg

  Saules paneļi ir jebkuras PV sistēmas sirds daļa. Šobrīd simtiem saules paneļu ražotāju ir pasaules tirgū un to elementus izmanto – arī citi slaveni zīmolu ražotāji -, un produktu pirātisms diemžēl ir kļuvis par problēmu arī fotoelementu nozarē. Tātad, kas ir jāzina, kāda sirds pukst saules paneļa iekšpusē?

  Ražošanas sākumā visas Q-cells saules šūnas ir marķētas ar neviltotu “Datu matricas kodu”, kurā, cita starpā, tiek saglabāts ražošanas laiks un vieta, kā arī materiālu partija. Tra.Q™ ir, tā teikt, saules sūnas un līdz ar to arī katra saules šūnas pirkstu nospiedums. Kods atrodas šūnas centrā, un to var nolasīt ar skeneri. Tas ļauj izsekot un optimizēt visu ražošanas procesu.

  Tas ir izdevīgi pircējam un pasargā klientus no slikta pārsteiguma. Kas pērk Q-cells, saņems īstu Q-cells kvalitāti ar visām tās priekšrocībām.

  csm_00_hqc_TRA-Q_6bc84d0da7

  KĀPĒC IZSEKOJAMĪBA IR SVARĪGA?

  Pērkot augļus tirgū, jums ir tiesības zināt, kur tie ir audzēti. Mēs domājam, ka šis pats princips būtu jāpiemēro saules šūnām un paneļiem. Jūs varat justies droši, zinot, ka esat iegādājies oriģinālu Hanwha Qcells produktu un tas arī ļauj Q-Cells gan sekot līdzi, gan optimizēt Q-Cells ražošanas procesus. Izsekojamā kvalitāte (Tra.Q™) ļauj Q-Cells pilnībā izsekot visam ražošanas procesam katrai atsevišķai saules šūnai– tas ietver sērijas numuru, ražošanas datum, vietu un pat to, kurš materiāla lādiņš tika izmantots šūnas izgatavošanai. Tādējādi Q-Cells var labāk analizēt kļūdas, pat uzlabojumus tiklīdz tie rodas, integrēt tos Q-Cells izstrādes procesā.

  KĀPĒC IR SVARĪGA AIZSARDZĪBA PRET VILTOJUMIEM?

  Saules šūnas ir jebkuras PV iekārtas sirds. Tagad ir simtiem saules šūnu ražotāju, tostarp zīmolu uzņēmumu, kuru elementi tiek ražoti visā pasaulē un diemžēl produktu pirātisms ir skāris arī fotoelementu nozari. Kā jūs varat precīzi zināt, kura sirds patiesībā pukst jūsu šūnā? Q-Cells noteikti zin, kas ir mūsējais un var to bez šaubām pierādīt. Qcells saules šūnas ar Tra.Q™ marķējumu var skaidri identificēt. Tas nodrošina caurspīdīgumu un nozīmē, ka pateicoties Hanwha Qcells varat paļauties uz drošu elektroenerģijas ieguvi.

  KĀ STRĀDĀ TRA.Q™?

  Izmantojot Tra.Q™, katra vafele ir marķēta ar unikālu kodu. Pateicoties īpaši izstrādātajai lāzera tehnoloģijai, vafele šajā procesā netiek bojāta. Pēc tam kodu vēlāk var nolasīt ar īpašu ierīci. Tra.Q™ ir kā saules šunas pirkstu nospiedums. Šobrīd Hanwha Qcells ir vienīgais saules šunu ražotājs, kas piedāvā patentēto Tra.Q™ marķēšanas tehnoloģiju.