TRA.Q
Pasargā jūs no viltotiem saules paneļiem!

Aizpildiet pieteikumu

  TRA.Q – DATU MATRICAS KODS
  Pasargā jūs no viltotiem saules paneļiem!

  TRA.Q™ marķēšanas tehnoloģija garantē ka tas oriģinālais Hanwha Qcells produkts ar garantētu kvalitāti. Saules enerģijas nozare ir pārpildīta ar viltotiem saules paneļiem. Klienti, kas tos iegādājas, nesaņem to kvalitāti, par kuru ir samaksājuši, bet gan zemāku kvalitāti, dažkārt pat riskējot ar moduļu aizdegšanos.

  Hanwha Q-Cells ir pirmie ražotāji, kas ieviesuši patentēto Traceable Quality (Tra.Q™) marķēšanas tehnoloģiju, kas nodrošina uzticamu katras Q-cells šūnas izsekojamību.

  HQC_Technologie_TRAQ_411x270_01-svg

  Saules paneļi ir jebkuras PV sistēmas sirds daļa. Šobrīd simtiem saules šūnu, paneļu ražotāju ir pasaules tirgū un to elementus izmanto – arī citi slaveni zīmolu ražotāji -, bet produktu pirātisms diemžēl ir kļuvis par problēmu arī fotoelementu nozarē. Tātad, ir jāzina, kāda sirds pukst saules paneļa iekšpusē?

  Ražošanas sākumā visas Q-cells saules šūnas ir marķētas ar neviltotu “Datu matricas kodu”, kurā, cita starpā, tiek saglabāts ražošanas laiks un vieta, kā arī materiālu partija. Tra.Q™ ir, tā teikt,  katras saules šūnas pirkstu nospiedums. Kods atrodas šūnas centrā un to var nolasīt ar skeneri. Tas ļauj izsekot un optimizēt visu ražošanas procesu.

  Tas ir izdevīgi pircējam un pasargā klientus no slikta pārsteiguma. Kas pērk Q-cells, saņems īstu Q-cells kvalitāti ar visām tās garantētām tehnoloģiskajām priekšrocībām.

  csm_00_hqc_TRA-Q_6bc84d0da7

  KĀPĒC IZSEKOJAMĪBA IR SVARĪGA?

  Pērkot augļus tirgū, jums ir tiesības zināt, kur tie ir audzēti. Q-Cells domā, ka šis pats princips būtu jāpiemēro saules šūnām un paneļiem. Jūs varat justies droši, zinot, ka esat iegādājies oriģinālu Hanwha Qcells produktu un tas arī ļauj  Q-Cells gan sekot līdzi, gan optimizēt ražošanas procesus. Izsekojamā kvalitāte (Tra.Q™) ļauj Q-Cells pilnībā izsekot visam ražošanas procesam katrai atsevišķai saules šūnai– tas ietver sērijas numuru, ražošanas datum, vietu un pat to, kurš materiāls tika izmantots šūnas izgatavošanai. Tādējādi Q-Cells var labāk analizēt kļūdas,veikt uzlabojumus tiklīdz tie ir nepieciešami un integrēt tos Q-Cells izstrādes procesā.

  KĀPĒC IR SVARĪGA AIZSARDZĪBA PRET VILTOJUMIEM?

  Saules šūnas ir jebkuras PV iekārtas sirds. Tagad ir simtiem saules šūnu ražotāju, tostarp zīmolu uzņēmumu, kuru elementi tiek ražoti visā pasaulē un diemžēl produktu pirātisms ir skāris arī fotoelementu nozari. Kā jūs varat precīzi zināt, kāda sirds patiesībā pukst jūsu šūnā? Q-Cells noteikti zin, kas ir mūsējais un var to bez šaubām pierādīt. Qcells saules šūnas ar Tra.Q™ marķējumu var skaidri identificēt. Tas nodrošina caurspīdīgumu un nozīmē, ka pateicoties Hanwha Qcells varat paļauties uz drošu elektroenerģijas ieguvi.