Q-Cells saules paneļi dzīvojamās ēkas

Aizpildiet pieteikumu

  HANWHA QCELLS

  Hanwha Qcells ir viens no pasaulē lielākajiem un atzītākajiem fotoelementu ražotājiem, pateicoties tā augstas kvalitātes, augstas efektivitātes saules baterijām un moduļiem. Tā galvenā mītne atrodas Seulā, Dienvidkorejā (Global Executive HQ) un Thalheim, Vācijā (Tehnoloģiju un inovāciju štābs). Ar daudzveidīgajām starptautiskajām ražotnēm Dienvidkorejā, Malaizijā un Ķīnā, Hanwha Qcells ir unikālā situācijā, lai elastīgi risinātu visus pasaules tirgus. Hanwha Qcells piedāvā pilnu fotoelektrisko produktu, lietojumprogrammu un risinājumu spektru, sākot no moduļiem līdz komplektiem, sistēmām un beidzot ar liela mēroga saules elektrostacijām. Pateicoties augošajam globālajam biznesa tīklam, kas aptver Eiropu, Ziemeļameriku, Āziju, Dienvidameriku, Āfriku un Tuvos Austrumus, uzņēmums sniedz izcilus pakalpojumus un ilgtermiņa partnerattiecības saviem klientiem komunālo pakalpojumu, tirdzniecības, valsts un dzīvojamo māju tirgos. Hanwha Qcells ir Hanwha Group vadošais uzņēmums, FORTUNE Global 500 uzņēmums un 8 populārākais biznesa uzņēmums Dienvidkorejā.
  csm_Qcells_Product_image_Q.PEAK_DUO_M-G11_front_CMYK_2022-02_3641024398

  Q.PEAK DUO M-G11 SERIES

  12321

  Instalācija uz jumta dzīvojamām ēkām.
  Efektivitāte līdz 21,4%
  Jauda līdz 410w
  12 gadu produkta garantija
  Lejupielādēt datu lapu
  Lejupielādēt instalēšanas rokasgrāmatu

  csm_Qcells_Product_image_Q.PEAK_DUO_M-G11_front_CMYK_2022-02_3641024398

  Q.PEAK DUO M-G11 + SERIES

  12321

  Instalācija uz jumta dzīvojamām ēkām
  Efektivitāte līdz 21,4%
  Jauda līdz 410w
  25 gadu produkta garantija
  Lejupielādēt datu lapu
  Lejupielādēt instalēšanas rokasgrāmatu

  MONOKRISTĀLISKIE SAULES MODUĻI

  Ar Q.ANTUM DUO Z tehnoloģiju

  Q-cells nosaka jaunus standartus: ar jauno Q.ANTUM DUO Z tehnoloģiju, Q-cells ievieš inovatīvu šūnu starpsavienojumu, kas neprasa nekādas atstarpes atsevišķās šūnu rindās. Apvienojumā ar “tirgus vadošo” Q.ANTUM šūnu tehnoloģiju, Q.PEAK DUO-G11 ( jaunums) saules moduļi sasniedz maksimālu jaudu un tādējādi nodrošina jūsu PV sistēmas ražīguma pieaugumu. Gūstiet labumu no rentablas zaļās elektrības un izcilas produktu kvalitātes!

  Q.ANTUM DUO Z TEHNOLOĢIJA

  Bezkompromisa efektīva

  Q-cells saules moduļi ar Q.ANTUM DUO Z tehnoloģiju ne tikai nodrošina iespaidīgu veiktspēju reālos apstākļos, bet arī piedāvā pirmās klases veiktspējas garantiju 98% apmērā pirmajā gadā un pilnu 86% pēc 25 gadiem. Q.ANTUM DUO Z tehnoloģija apvieno mūsu Q.ANTUM šūnu tehnoloģiju ar inovatīvo DUO šūnu atdalīšanas metodi: apaļo savienojošo vadu izmantošana un nulles spraugas šūnu savstarpējais savienojums nodrošina lielāku elektroenerģijas ražošanu ne tikai laboratorijā, bet arī ikdienas darbībā.

  Q.ANTUM DUO Z arī palielina nominālo jaudu un uzlabo paneļu uzticamību, pateicoties Q-cells Yield Security, kas sastāv no Anti PID, Anti LID / LeTID, kā arī Hot-Spot Protect un TraQTM. Q-Cells ir izlaidusi vairāk nekā 23 GW Q.ANTUM saules paneļus, tikai Qcells ir pieredze, zināšanas lai virzītu šūnu moduļu tehnoloģiju attīstību un uzsāktu jaunas tehnoloģijas, piemēram, Q.ANTUM DUO Z.

  Vairāk par Q.ANTUM DUO Z tehnoloģiju

  IZSTRĀDĀTS VĀCIJĀ

  Kā fotoelementu ražotājs Qcells izstrādā savus godalgotos un sertificētos saules moduļus Vācijā. Mēs garantējam maksimālu jaudu pat apkārtējā apgaismojuma apstākļos

  unnamed (4)

  PARAKSTĪTS UN APZĪMOGOTS

  Q-Cells saules enerģijas produkti ir daudz priekšā konkurentiem kvalitātes ziņā, par ko liecina visdažādākie apbalvojumi, sertifikāti un pasaules rekordi efektivitātes jomā.

  unnamed (5)

  Sazināties ar Mums

  Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

   Realizētie projekti