Plus Energy Group Jaunumi

27.01.2024.

Saules elektrostacijjas instalācija uz plakanā jumta pabeigšana Liepājā

 • saules elektrostacijas kopējā jauda , 208,565 KWp
 • saulesa paneļi , Q-CELLS- Q.PEAK DUO ML-G11S.2+ (413 gab )
 • saules paneļu jauda , 505w
 • saules paneļu garantija , 25 gadi
 • saules panelu jaudas veiktspējas garantija , 25 gadi
 • saules paneļu efektivitāte , 21,3 %
 • saules paneļu kvalitātes sertifikāts , IEC TS 63209
 • Corab PB-092 plakanā jumta stiprinājumu sistēma
 • stiprinājumu materiāls , Mangelis
 • stiprinājumu uzstādīšanas lenķis , 20 grādi
 • invertori , Huawei SUN2000 KTL-M5 100kw , 2 gab
 • invertoru papildus garantija +5 gadi , kopā 10 gadi
02.11.2023.

Saules elektrostacijas 208,565 KWp Liepāja, plakanā jumta drošības joslas izveide.

17.10.2023.

Saules elektrostacijas 208,565 KWp būvniecības sākums ( plakanā jumta instalācija) , Liepāja , SIA AE Partner

Saules paneļi Q-Cells, Q PEAK DUO ML – G11S.2 + 505W ( 413 gab )

27.07.2023

Latvija, Ludza, saules stacija 64,00 KWp , zemes instalācija ar Corab system WS-042 universal stiprinājumiem.

18.07.2023.

HESBURGER-Salaspils uzstādīts 3kw vertikālais vēja ģenerators, masta augstums 18 m.

05.06.2023.

Getliņi EKO uzstādīts 3kw vertikālais vēja ģenerators, masta ugstums 18 m ( 3x6m)

17.05.2023.

QCELLS INVESTĪCIJA 100 MILJONUS USD PEROVSKITES TANDĒMA ŠŪNĀM UN MODUĻU PILOTA Līnijā KOREJĀ

unnamed (6)

Šis paziņojums iezīmē Qcells jaunākos centienus pārņemt tehnoloģisko vadību, izstrādājot perovskīta tandēma šūnas augstas efektivitātes saules moduļiem.

Seula, Dienvidkoreja, 2023. gada 17. maijs, Qcells, pasaules līderis pilnīgu tīras enerģijas risinājumu jomā, šodien paziņoja, ka ieguldīs 100 miljonus ASV dolāru, lai paātrinātu perovskīta bāzes tandēma elementu komercializāciju — nākamās paaudzes saules šūnu tehnoloģiju, kas paredzēta palielināt saules paneļa efektivitāti.

Qcells mātesuzņēmums Hanwha Solutions paziņoja, ka savā Jincheon rūpnīcā Dienvidkorejā uzbūvēs izmēģinājuma tandēma šūnu ražošanas līniju. Paredzams, ka iekārta sāks darboties līdz 2024. gada beigām, lai līdz 2026. gadam komercializētu tandēma šūnas.

Lai atbalstītu šo mērķi, izmēģinājuma objekts Jincheon cieši sadarbosies ar Qcells tehnoloģiju un inovāciju galveno mītni Talheimā, Vācijā. Qcells jau pārvalda pētniecības un attīstības izmēģinājuma līniju tandēma šūnām Talheimā un piedalās četrus gadus ilgā pētniecības projektā PEPPERONI. PEPPERONI mērķis ir izstrādāt veidu, kā komercializēt tandēma šūnu attīstību Eiropā.

“Šis ieguldījums Jincheon iezīmēs svarīgu soli tehnoloģiskās līderības nodrošināšanā,” sacīja Qcells izpilddirektors Džastins Lī. “Ar globālo pētniecības un attīstības tīklu, kas aptver Koreju, Vāciju un ASV, Qcells pastiprinās centienus ražot augstas efektivitātes uzlabotas tandēma šūnas.”

Investīcijas pavērs Qcells ceļu perovskīta tandēma elementu masveida ražošanai, kam ir daudz augstāks efektivitātes rādītājs nekā uz silīcija bāzes veidotām saules baterijām, kas izmanto TOPCon (Tuneļa oksīda pasivētā kontakta) vai heterojunkcijas tehnoloģiju.

Šī gada sākumā sadarbībā ar Helmholtz Zentrum Berlin Qcells izdevās izstrādāt tandēma šūnu ar līdz pat 29,3% efektivitātes koeficientu. Rezultātu pārbaudīja NREL (National Renewable Energy Laboratory), atjaunojamās enerģijas pētniecības institūts, ko vada ASV Enerģētikas departaments.

10.05.2023

QCELLS SAGLABĀ NR. 1 TIRGUS DAĻA ASV DZĪVOTĀJAS UN TIRDZNIECĪBAS SAULES MODUĻU SEGMENTOS

unnamed (5)

Jaunākais ASV PV līderu saraksta ziņojums, ko izdevis Wood Mackenzie Power & Renewables, nostiprina Qcells kā stabilu tirgus līderi. Ar pieejamajiem 2022. gada rezultātiem Qcells tagad ir ieņēmis tirgus daļas Nr.1 pozīciju dzīvojamo un komerciālo saules enerģijas segmentos attiecīgi piecus un četrus gadus pēc kārtas.

[Sanfrancisko, Kalifornijas štatā, ASV, 2023. gada 10. maijā] Qcells, vadošais pilnīgu enerģijas risinājumu piegādātājs, atkal ieņem vadošo pozīciju saules enerģijas nozarē gan ASV dzīvojamo māju, gan tirdzniecības tirgos, saskaņā ar jaunāko ziņojumu, ko publicējis vadošais enerģētikas uzņēmums Wood Mackenzie, pētniecības un konsultāciju uzņēmums.

Saskaņā ar Wood Mackenzie ASV PV līderu saraksta ziņojumu par 2023. gada 1. ceturksni (“Leaderboard ziņojums”), Qcells 2022. gadā ieguva 33,7 procentu tirgus daļu ASV dzīvojamo saules enerģijas moduļu tirgū, atzīmējot 18 ceturkšņus pēc kārtas, ieņemot 1. vietu. Qcells paneļi tiek uzstādīti vairāk nekā vienā trešdaļā ASV saules enerģijas mājsaimniecību, kas nozīmē, ka uzņēmums pēdējo desmit gadu laikā ir uzstādījis jaunu rekordu kā individuālo dzīvojamo moduļu piegādātāju. Turklāt Qcells ceturtajā ceturksnī vien sasniedza ievērojamu 38,9 procentu tirgus daļu.

Līderu saraksta pārskatā Qcells ir arī ierindots ASV komerciālā tirgus līderis ar 17,7% tirgus daļu 2022. gadā. Qcells ir ieņēmis šo 1. vietu komerciālajā segmentā pēdējos četrus gadus.

Qcells ir labā stāvoklī, lai turpinātu savu vadošo tirgus darbību ASV, ko veicina tās ilggadējā apņemšanās stiprināt vietējo tirgu. Qcells paziņoja par plāniem ieguldīt vairāk nekā 2,5 miljardus ASV dolāru, kas ir lielākais ieguldījums Amerikas saules enerģijas vēsturē, lai izveidotu pilnīgu saules enerģijas piegādes ķēdi ASV. Tādējādi Qcells mērķis ir paātrināt ASV pāreju uz atjaunojamo enerģiju un vietējās ražošanas paplašināšanos valsts apstākļos. mudināt uz Amerikā ražotiem tīras enerģijas risinājumiem.

03.03.2023.

Saules elektrostacija 108 kWp Latvijā, Aplokciema iela-3, Rīga (200 gab. saules moduļi Sharp NU-JD540).

27.02.2023

Q-Cells vēsture un sasniegumi

Hanwha-Q-CELLS-logo-1000x1000-1 (1)

Q-cells saules paneļiem ir tikpat sena vēsture kā pašai mūsdienu saules enerģijas nozarei. Kopš tā dibināšanas uzņēmums vairākas reizes ir pārdots un mainīts zīmols, un no pazemīgām saknēm ir kļuvis par pasaules mēroga ražotāju.
Uzņēmums tika dibināts 1999. gadā Talheimā, Vācijā kā Q CELLS AG, un ātri vien kļuva par vienu no labākajiem saules moduļu ražotājiem pasaulē. Diemžēl 2000. gadu beigu pasaules ekonomikas lejupslīde un spēcīgā konkurence no valdības subsidētajiem Ķīnas saules paneļu uzņēmumiem darīja savu, un 2011. gadā uzņēmums iesniedza maksātnespējas pieteikumu. Tās aktīvus iegādājās Hanwha Group, Dienvidkorejas uzņēmums ar savu spēcīgu saules enerģijas biznesu.
Kopš tā laika Hanwha ir apvienojusi savu Vācijas inženieru komandu un pasaules līmeņa ražošanas iespējas, lai atjaunotu Q CELLS zīmolu, kļūstot par vienu no pasaules 10 labākajiem saules moduļu ražotājiem. 2018. gadā Hanwha nolēma izņemt savu nosaukumu no zīmola, atstājot savus produktus sauktu vienkārši par “Q CELLS”.

Tagad uzņēmumam Qcells ir ražotnes visā pasaulē, jo īpaši tās milzīgā ASV ražotne Daltonā, Džordžijas štatā, kas bija lielākā saules enerģijas ražotne rietumu puslodē pēc tās pabeigšanas 2019. gadā. Uzņēmums ražo vairāk saules paneļu Ziemeļamerikā nekā jebkurš cits ražotājs un līdz 2023. gada beigām ir paredzēts gandrīz dubultot savu ražošanas jaudu Džordžijā.

Investīcijas 2,5 miljardu apjomā 2023 gadā nodrošinās, ka Hanwha Q CELLS palielinās 1. tirgus daļu ASV dzīvojamo un komerciālo saules enerģijas sektorā . Saskaņā ar Wood Mackenzie 2022. gada trešo ceturksni 2022. gada 4. ceturkšņa ASV PV līderu saraksta ziņojumu Qcells ir bijis ASV dzīvojamo saules moduļu tirgus priekšgalā piecus gadus pēc kārtas, no 2018. gada līdz 2022. gadam un ir bijis arī vadošais moduļu piegādātājs  kā tirgus līderis ASV komerciālajā saules enerģijas sektorā ar 19,1% tirgus daļu, kas gandrīz trīskāršosies nekā nākamajam konkurentam.

25 gadu produktu garantija un palielināta veiktspējas garantija G11+ paneļiem izvirza Q Cells priekšā daudziem konkurentiem un izceļ uzņēmuma uzticību ražošanai un kvalitātes kontrolei. To atbalsta arī TÜV Rheinland kvalitātes kontrolētā PV sertifikācija. Līdz ar jauno G11 sērijas paneļu izlaišanu. Q Cells ir saglabājis savas vadošā ražotāja pozīcijas, lai gan to cena ir augstāka. Tomēr salīdzinoši nelielās papildu izmaksas par augstākas kvalitātes saules paneļiem nodrošina pārliecību, ka sistēma darbosies augstākā līmenī ar paaugstinātu uzticamību sistēmas darbības laikā.

22.02.2023

Saules elektrostacija 12,800KWp

Perfekti nolīmeņoti 4 x 8 horizontāli uzstādīti saules paneļi Q-Cells – Q.PEAK DUO M-G11 SERIES 400W, 32 gab. Uz zemes ietriekti sigma pāļi ( 1,5m dziļums),  sistēma ir aprīkota ar invertora stiprinājumu un papildu sašaurinājumu lielākai stabilitātei. Stiprinājumi  Izgatavoti no augstas kvalitātes Magnelis tērauda.

16.02.2023

Microsoft un Hanwha Qcells paziņo par stratēģisko aliansi oglekļa emisiju ierobežošanai un tīras enerģijas ekonomikai

Hanwha Qcells sadarbībā ar Microsoft piegādās vairāk nekā 2,5 gigavatus saules paneļu un EPC pakalpojumus saules projektu izstrādātājiem. Hanwha Solutions Qcells Division (Hanwha Qcells), globālais saules enerģijas līderis, kas iegulda ASV saules enerģijas piegādes ķēdes izveidē un Microsoft Corp., globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas apņemas līdz 2030. gadam būt oglekļa negatīvs, sadarbojas, lai nodrošinātu spēcīgu piegādes ķēdi. Tiek prognozēts, ka jaunai atjaunojamās elektroenerģijas jaudai būs nepieciešami vismaz 2,5 gigavati saules paneļu un ar tiem saistītie pakalpojumi, kas atbilst vairāk nekā 400 000 māju apgādāšanai. Hanwha Qcells, kas pieder uzņēmumam Hanwha Solutions, kura galvenā mītne atrodas Seulā, sadarbosies ar Microsoft, lai izstrādātu saules enerģijas projektus, kā arī nodrošinātu paneļus un inženiertehniskos, iepirkumu un būvniecības (EPC) pakalpojumus atsevišķiem saules enerģijas projektiem, par kuriem Microsoft ir noslēdzis līgumus, izmantojot elektroenerģijas iegādes līgumus (PPA).

Microsoft ir apņēmies iegādāties atjaunojamo enerģiju ar mērķi līdz 2025. gadam segt 100% elektroenerģijas patēriņa ar atjaunojamo enerģiju. Microsoft paplašina darbības ilgtspējības jomā, lai atbalstītu vietējo zaļās enerģijas iekārtu ražošanu reģionos, kuros tā darbojas visā pasaulē. Microsoft atbalsta Hanwha Qcells saules enerģijas produktus, tostarp tos, kas ražoti vietējā tirgū, lai tīklā iekļautu vairāk atjaunojamās enerģijas. Hanwha Qcells ir vienīgais uzņēmums ASV, kam būs pilnīga saules enerģijas piegādes ķēde un kas nodrošina vienas pieturas tīras enerģijas risinājumus.

Šī alianse ir pirmā reize, kad uzņēmums, kas iepērk enerģiju, sadarbojas tieši ar saules enerģijas piegādātāju, lai plašā mērogā ieviestu tīru enerģiju. Jaunās sadarbības pamatā ir abu uzņēmumu kolektīvās saistības dažādot globālo enerģijas piegādes ķēdēs, aktīvi vadīt uzticamāku enerģijas piegādes ķēžu izstrādi ASV un ārvalstīs un samazināt oglekļa emisijas.

15.02.2023

FORBES home

Labākie saules paneļi mājām 2023. gadā

Paplašinoties tirgum, arvien palielinās uzņēmumu skaits, kas sacenšas par jūsu biznesu. Konkurence saasinās un tā ir laba ziņa patērētājiem. Konkurence virza inovācijas, vienlaikus kontrolējot cenas. Tomēr pieaugošais saules paneļu ražotāju skaits un garie pieejamo iespēju saraksti var mulsināt tos, kuri cenšas noteikt labāko enerģijas risinājumu savām mājām.

Lai palīdzētu, mēs esam rūpīgi apskatījuši labākos saules paneļu ražotājus un to produktu klāstu, lai izveidotu mūsu piecu labāko uzņēmumu sarakstu. Mēs tos esam uzskaitījuši šeit, kā arī svarīgu informāciju, kas jāņem vērā, izlemjot, kuram pakalpojumu sniedzējam ir vislabākie saules paneļi jūsu mājām.

Kopsavilkums: labākie saules paneļi mājām

SAULES PANEĻU UZŅĒMUMS FORBES MĀJAS VĒRTĒJUMS MAKSIMĀLĀ EFEKTIVITĀTE (%) MAKSIMĀLĀ PANEĻA JAUDA (W) SAULES PANEĻA GARANTIJA (DETAĻAS) PIEEJAMA TIEŠSAISTES TĒRZĒŠANA
Saules spēks 4.8
4.5-removebg-preview-1-e1625735940152
22,8% 440w 25 gadi
Panasonic Saule 4.7
4.5-removebg-preview-1-e1625735940152
22,2% 410w 25 gadi
Q CELLS 4.7
4.5-removebg-preview-1-e1625735940152
20,6% 405w 25 gadi
Kanādas Saule 4.5
4.5-removebg-preview-1-e1625735940152
22,5% 460w 25 gadi
REC Saule 4.5
4.5-removebg-preview-1-e1625735940152
22,3% 430w 25 gadi
13.02.2023

HANWHA SOLUTIONS UN TRINA SOLAR sasniedza vienošanos patentu licenzes nodošanas līgumu

Abi uzņēmumi ir panākuši patentu licencēšanas un nodošanas līgumu savā starpā par saviem intelektuālajiem īpašumiem.

[Berlīne, Vācija, 2023. gada 13. februāris] Hanwha Solutions, pilnīgu tīras enerģijas risinājumu nodrošinātāja Qcells mātesuzņēmums un Trina Solar, vadošais globālo PV un viedo enerģijas kopējo risinājumu nodrošinātājs, šodien paziņoja, ka ir sasnieguši patentu licencēšanu un nodošanu, vienošanos savā starpā par saviem intelektuālajiem īpašumiem.

Līgums ļauj abām pusēm izmantot viena otras saules enerģijas patentus un attiecīgi atteikties no visām neizskatītajām lietām starp abiem uzņēmumiem. Lai apmierinātu klientu vajadzības, katrs uzņēmums turpinās piedāvāt un atbalstīt savus produktus dažādos tirgos.

Šis nolīgums turpinās virzīt tehnoloģiju attīstību PV nozarē un nodrošinās progresīvus un uzticamus produktus, lai paātrinātu progresu nākotnē, kas paredz neto nulles līmeni.

08.02.2023

Hanwha paziņo par visaptverošu akumulatoru partnerību ar LG Energy Solution

Hanwha Solutions Qcells nodaļa, Hanwha Aerospace un Hanwha Corporation/Momentum paraksta SM par turpmāko sadarbību akumulatoru biznesā ar LG Energy Solution.
Uzņēmumi apņemas veikt kopīgu ieguldījumu Energy Storage System (ESS) akumulatoru ražošanas iekārtu celtniecībā Amerikas Savienotajās Valstīs.
Šis paziņojums nodrošinās stabilu akumulatoru piegādi par pieņemamu cenu un veicinās centienus attīstīt progresīvu akumulatoru tehnoloģiju.

Hanwha Group un LG Energy Solution (LGES) 16. janvārī paziņoja, ka investēs akumulatoru ražotņu celtniecībā ASV. Kopīgais ieguldījums pavērs Hanwha ceļu strauji augošajam enerģijas uzglabāšanas tirgum un nākotnes Urban Air Mobility biznesam.

Abas puses Seulā parakstīja saprašanās memorandu par visaptverošu akumulatoru biznesa sadarbību enerģijas uzglabāšanas sistēmām (ESS) un citiem tīro tehnoloģiju enerģijas risinājumiem. SM parakstīja LGES un trīs Hanwha grupas meitasuzņēmumi — tīrās enerģijas piegādātājs Hanwha Solutions Qcells Division (Hanwha Qcells), Hanwha Corporation/Momentum un Hanwha Aerospace.

Paredzams, ka kopīgais ieguldījums palielinās akumulatoru piegādes noturību ASV tirgū, ņemot vērā pieaugošo vajadzību pēc Amerikā ražotām ESS pēc Inflācijas samazināšanas likuma pieņemšanas. Puses arī turpinās sadarbību tehnoloģiju jomā, lai izstrādātu progresīvus ESS risinājumus, kas pielāgoti komerciālajam, rūpnieciskajam un komunālajam tirgum. Tie ietver korpusu, siltuma pārvaldību un citus sistēmas līdzsvaru.

Hanwha Qcells ir lielākais uz silīcija bāzes ražots saules enerģijas piegādātājs Amerikas Savienotajās Valstīs. Būdams vienīgais uzņēmums, kas Amerikas Savienotajās Valstīs ir izveidojis pilnīgu saules enerģijas piegādes ķēdi, Hanwha Qcells vada valsts pāreju uz tīru enerģiju. Hanwha Qcells ir saglabājis savu tirgus daļu Nr. 1 ASV komerciālajos un dzīvojamo PV moduļu tirgos, uzsverot uzņēmumu kā līderi moduļu ražošanas biznesā. Hanwha Qcells plāno kļūt par augstākā līmeņa saules enerģijas un enerģijas uzglabāšanas izstrādātāju un EPC nodrošinātāju ASV, izmantojot šo partnerību, nodrošinot stabilu akumulatoru piegādi, kā arī iegādājoties konkurētspējīgus produktu risinājumus.

Ar SM LGES tagad ir nodrošinājis vēl vienu stabilu tirgus pieprasījumu vidējā termiņā un ilgtermiņā ASV tīrās enerģijas tirgū, kur sagaidāms visstraujākais pieaugums, un tādējādi ir izveidojis stabilu izaugsmes platformu, pastiprinot savu labi sabalansēto trīs uzņēmumu portfeli. nozares: uzlabotas automobiļu baterijas, mobilitātes un IT akumulatori un ESS akumulatori.

2022. gadā LGES virzījās uz priekšu ESS sistēmu integrācijas jomā, nodibinot jaunu korporāciju LG Energy Solution Vertech. Inc., kas piedāvā klientiem racionalizētu pieeju enerģijas uzglabāšanas sistēmu integrācijai un drošu akumulatoru piegādes ķēdi, izmantojot LGES.

Pārējie Hanwha meitas uzņēmumi Hanwha Corporation/Momentum un Hanwha Aerospace arī piedalīsies akumulatoru sadarbībā ar LGES. Hanwha Aerospace ir vadošais kosmosa uzņēmums, kas ražo raķešu dzinējus un satelītu tehnoloģijas. Hanwha Corporation/Momentum ir automatizācijas inženieru uzņēmums, kas nodrošina akumulatoru, saules paneļu un displeja ražošanas iekārtas.

Hanwha Momentum centīsies piegādāt galvenās akumulatoru ražošanas iekārtas LGES, kas būvē kopīgas akumulatoru rūpnīcas ar tādiem globāliem autoražotājiem kā GM, Stellantis un Honda. Paredzēts arī paplašināt tās esošās rūpnīcas Dienvidkorejā, Polijā un ASV. Hanwha Aerospace arī plāno sadarboties ar LGES, lai izstrādātu īpašas nozīmes akumulatorus pilsētas gaisa mobilitātei.

19.01.2023

HANWHA SOLUTIONS CORPORATION SAŅEM LABVĒLĪGU LĒMUMU STARPPUŠU PĀRSKATĪŠANAS PROCEDĀRĀ PRET REC SOLAR

Inter partes pārskatīšanas procesā, ko ierosināja Hanwha Solutions Corporation, Patentu izmēģinājumu un apelācijas padome ir atzinusi, ka visas REC Solar ASV patenta “Solar Cell Assembly” apstrīdētās prasības nav patentējamas.

[Berlīne, Vācija, 2023. gada 19. janvārī Hanwha Solutions inter partes pārskatīšanas procesā pret REC Solar ASV patentu Nr. 10 749 060 (patents ‘060).

Savā lēmumā PTAB uzskatīja, ka visas REC Solar ‘060 patenta apstrīdētās prasības nav patentējamas. PTAB konstatēja, ka apstrīdētās REC Solar patenta pretenzijas ir vērstas uz labi zināmu saules bateriju komponentu izvietojumu saules modulī un neatbilst patentspējas prasībām.

REC Solar aizstāvēja savu patentu ‘060 pret Hanwha Solutions patentu pārkāpuma tiesvedībā, kas 2020. gadā tika iesniegta ASV Delavēras apgabala apgabaltiesā. Tiesa apturēja šo tiesvedību uz inter partes pārskatīšanas procesa laiku un 2023. gada 5. janvārī. , pagarināja apturēšanu, lai ietvertu jebkuru PTAB galīgā rakstveida lēmuma pārsūdzību.

Qcells pārstāvis teica: “Mēs esam lepni piedāvāt nozarē vadošās saules baterijas un moduļus, kas ir mūsu daudzu gadu novatoriskās pētniecības un attīstības rezultāts.

“Patentu biroji visā pasaulē ir atzinuši mūsu inovācijas, un mēs ceram arī turpmāk sniegt saviem klientiem labākos risinājumus.”

PTAB lēmums ir viens no vairākiem labvēlīgajiem lēmumiem, ko Hanwha Solutions ir saņēmis no REC Solar patentu pārskatiem visā pasaulē. 2022. gadā Pekinas Intelektuālā īpašuma tiesa un Eiropas Patentu birojs izdeva Hanwha Solutions labvēlīgus nolēmumus par Ķīnas patenta 201480038577.X un Eiropas patenta EP3017520 nepatentējamību, kas saistīti ar REC Solar patentu ’060.

12.01.2023

Prezidenta Džo Baidena paziņojums par Hanwha Q CELLS paziņojumu.

Šodienas Hanwha Q CELLS paziņojums par lielāko saules ieguldījumu ASV vēsturē ir liels darījums Džordžijas strādājošajām ģimenēm un Amerikas ekonomikai. Un šīs investīcijas ir tiešs mana ekonomiskā plāna un Inflācijas samazināšanas likuma rezultāts.

Hanwha Q CELLS investīcijas radīs tūkstošiem labi apmaksātu darbavietu Džordžijā, no kurām daudzām nebūs nepieciešams četru gadu grāds. Šis ieguldijums atjaunos mūsu piegādes ķēdes, lai mēs nebūtu atkarīgi no citām valstīm, samazināsies tīras enerģijas izmaksas un palīdzēs mums cīnīties ar klimata krīzi. Un tas nodrošinās, ka mēs mājās ražojam visprogresīvākās saules tehnoloģijas. Tas ir ieguvums darbiniekiem, patērētājiem un mūsu klimatam.

Manā vadībā Amerikas Savienotās Valstis var un atkal būs pasaulē vadošās ražošanas jomā.

11.01.2023

Seula un Atlanta, 2023. gada 11. janvāris — Qcells, pasaules līderis pilnīgu tīras enerģijas risinājumu jomā, ir paziņojis, ka ieguldīs vairāk nekā 2,5 miljardus ASV dolāru, lai izveidotu pilnīgu saules enerģijas piegādes ķēdi Amerikas Savienotajās Valstīs.

Uzņēmuma apņemšanās veicināt tīras enerģijas ekonomiku Amerikā radīs gandrīz 2500 tiešas darbavietas Džodžija. Šis paziņojums iezīmē lielāko ieguldījumu Amerikas saules enerģijas vēsturē un nosaka, ka Qcells ir vienīgais uzņēmums ASV, kas izveido pilnībā integrētu, uz silīciju balstītu saules enerģijas piegādes ķēdi no izejmateriāla līdz gatavam panelim.

2023. gada pirmajā ceturksnī Qcells ieviesīs ceļu uz jaunu, mūsdienīgu iekārtu Bartovas apgabalā, Džordžijas štatā, kurā tiks ražoti attiecīgi 3,3 gigavati (GW) saules stieņu, plāksnīšu, elementu un gatavo paneļu. Uzņēmums arī samontēs papildu 2 GW saules paneļus savā Daltonā Džordžijas štatā, kas ir lielākā saules paneļu ražotne Rietumu puslodē. Paredzams, ka investīcijas nesīs Qcells? kopējā saules paneļu ražošanas jauda Džodžijā līdz 8,4 gigavatiem līdz 2024. gadam.

Qcells mātesuzņēmuma Hanwha Solutions, kura galvenā mītne atrodas Seulā, paziņojums ir līdz šim lielākais ieguldījums tīrās enerģijas jomā ASV un ārpus tās. Ar to uzņēmuma mērķis ir paātrināt ASV? pāreja uz atjaunojamo enerģiju un vietējās ražošanas paplašināšanās, ņemot vērā valsts virzību uz Amerikā ražotiem tīras enerģijas risinājumiem.

22.12.2022

DISELDORFAS REĢIONĀLĀ TIESA APMIERINĀJA HANWHA SOLUTIONS PRASĪBU PRET TRINA SOLAR  PAR PATENTU PĀRKĀPUMU

Qcells mātesuzņēmums sekmīgi iesniedz prasību Vācijas tiesā pagaidu aizlieguma procedūrā

[Berlīne, Vācija, 2022. gada 22. decembris] Hanwha Solutions Corporation — Qcells mātesuzņēmums — var apstiprināt, ka 2022. gada 15. decembrī Diseldorfas apgabaltiesa (Vācija) atzina, ka Trina Solar (Germany) GmbH pārkāpj Vācijas daļu. Eiropas patenta EP 2 220 689 B1 (Patents ‘689) un izdeva pagaidu izpildrakstu. Saskaņā ar rīkojumu Trina Solar ir aizliegts Vācijā importēt, tirgot un pārdot produktus, ar kuriem tiek pārkāptas tiesības. Iepriekšēja rīkojuma izpildei nepieciešams nodrošināt nodrošinājumu 500 000 eiro apmērā, ko Hanwha Solutions sniedz.

2022. gada 28. oktobrī uzņēmums Hanwha Solutions Diseldorfas apgabaltiesā Vācijā iesniedza pagaidu izpildraksta pieprasījumu par iespējamu patenta pārkāpumu pret uzņēmumu Trina Solar (Germany) GmbH.

Pieprasījumā apgabaltiesai tā apgalvo, ka Trina Solar Vācijā nelikumīgi importē un pārdod saules moduļus, kas pārkāpj Hanwha Solutions piederošo patentu. Patents ir paredzēts pasivācijas tehnoloģijai, ko izstrādājis Qcells un kas tiek komercializēta kā patentēta Q.ANTUM tehnoloģija, kurai ir svarīga loma uz silīcija bāzes ražotu saules bateriju efektivitātes un veiktspējas uzlabošanā.

Iepriekšējā rīkojuma pieteikumā norādīts, ka Trina Solar (Germany) GmbH – Ķīnas galvenā mītne esošā saules enerģijas uzņēmuma Trina Solar Co., Ltd. meitas uzņēmums Vācijā piedāvā pārdošanai saules moduļus produktu grupās “Honey” un “Vertex X”. ‘, kas satur saules baterijas, kas pārkāpj patentu ‘689.

Ar spriedumu apgabaltiesa atzīst Hanwha Solutions apgalvojumus un izdod iepriekšēju rīkojumu, lai neļautu Trina Solar pārkāpt patentu, importējot, izplatot un piedāvājot pārdošanai pārkāptos produktus. Hanwha Solutions nodrošinās pieprasīto nodrošinājumu, lai izpildītu sākotnējo rīkojumu. Trina Solar var iebilst pret iepriekšēju izpildrakstu Augstākajā apgabaltiesā un/vai pieprasīt pamata tiesvedību, lai apstrīdētu lēmumu, pirms tas kļūst galīgs un saistošs. Tomēr Hanwha Solutions ir optimistisks, ka lēmums paliks spēkā.

30.11.2022

Saules elektrostacijas 108KWp būvniecības sākums, Rīga, Aplokciema iela-3

Stiprinājuma sistēma T-05 ir saules paneļu konstrukcija, kas paredzēta slīpiem jumtiem ar slīpumu no 6 līdz 16 grādiem, kas pārklāti ar membrānu vai filca dakstiņiem. Šis risinājums garantē ne tikai drošu visas iekārtas svara sadalījumu, bet arī nodrošina pilnīgu izolācijas hermētiskumu. Montāžas metodi var raksturot kā invazīvu, taču, pateicoties bitumena dakstiņu vai membrānas metināšanai, jumts paliek necaurlaidīgs.

21.07.2022

QCELLS IEGULDĪJĀS ENERĢIJAS PLATFORMĀ LYNQTECH

Qcells iegādājas 66 procentus no LYNQTECH GmbH, enercity AG meitasuzņēmuma, lai turpinātu koncentrēties kā pilna servisa tīras enerģijas risinājumu nodrošinātājam dzīvojamiem un komerciāliem galalietotājiem.

[Berlīne, Vācija, 2022. gada 21. jūlijs]. 2022. gada 14. jūlijā Hanwha Q CELLS GmbH iegādājās 66 procentus no Hannoverē bāzētā uzņēmuma LYNQTECH GmbH. Tādējādi Qcells kļūst par digitālās mākoņu platformas uzņēmuma galveno akcionāru, kas dibināts 2020. gadā kā viena no Vācijas lielākajiem pašvaldību energopakalpojumu sniedzējiem enercity AG meitasuzņēmums. Puses vienojušās neizpaust pirkuma cenu. Darījums ir jāapstiprina pretmonopola iestādēm. Šīs stratēģiskās investīcijas radīs sinerģiju abiem partneriem, jo īpaši enerģētikas risinājumos saistībā ar saules enerģiju, elektromobilitāti un viedajām tehnoloģijām.

Lai gan uzņēmums LYNQTECH gūst labumu no Hanwha grupas finansiālā spēka un Qcells starptautiskās ietekmes, Qcells ar šo ieguldījumu nostiprina savas kompetences programmatūras un uz IT balstītu enerģijas risinājumu jomā līdz ar to arī savu lomu kā pilna servisa tīras enerģijas risinājumu nodrošinātāja lomu ārpus ražošanas procesa. saules baterijas un moduļi.

LYNQTECH ir atbalstījis enerģētikas nozari tās digitālajā attīstībā kopš 2020. gada. Izmantojot modulāro mākoņa platformu, LYNQTECH piedāvā enerģijas piegādātājiem digitālus risinājumus, lai optimizētu to pārdošanu. Ar pārdošanu saistītie enerģētikas uzņēmumu procesi tiek digitalizēti un savienoti tīklā no sākuma līdz beigām: no līguma parakstīšanas līdz klientu apkalpošanai un rēķinu izrakstīšanai par visiem gala patērētāja iegādātajiem pakalpojumiem. Tajā pašā laikā tiek samazinātas iegādes, apkalpošanas un ekspluatācijas izmaksas.

Kā viens no pasaules vadošajiem saules enerģijas uzņēmumiem Qcells piedāvā pilnu saules enerģijas produktu un lietojumu spektru, enerģijas mazumtirdzniecību un pašpietiekamus enerģijas risinājumus. Privātie un komerciālie klienti saņem visas sastāvdaļas, kas nepieciešamas neatkarīgai ilgtspējīgai enerģijas piegādei no viena avota. Nākotnē Qcells pārvaldīs savu enerģijas tirdzniecības biznesu, izmantojot LYNQTECH un veicinās digitālo procesu sasaisti savam esošajam klientu biznesam. Platformas mērogojamā elastība, pilnībā digitālie procesi un 360° klientu skats nodrošina efektīvu klientu apkalpošanu un jaunu biznesa modeļu realizāciju.

Par LYNQTECH
LYNQTECH ir novatorisks tehnoloģiju uzņēmums, kas atbalsta enerģētikas nozari tās digitālajā attīstībā ar kompetenti nokomplektētu komandu. Ar savu modulāro mākoņa platformu enerģijas piegādātājiem LYNQTECH nodrošina revolucionārus risinājumus nākotnes enerģijas pārdošanai. Ar pārdošanu saistītie procesi energoapgādes uzņēmumos tiek savienoti tīklā no sākuma līdz beigām (“no gala līdz galam”): no līguma parakstīšanas līdz klientu atbalstam līdz rēķinu izrakstīšanai par visiem gala patērētāja iegādātajiem produktiem. Energoapgādes uzņēmumu pārdošanas bizness tiek optimizēts ar digitālo risinājumu palīdzību, radot pozitīvu klientu pieredzi un paralēli samazinot iegādes, apkalpošanas un ekspluatācijas izmaksas. Uzņēmums LYNQTECH tika dibināts 2020. gadā, un to pārvalda Mendija Šverendta. www.lynq.tech

07.04.2022.

QCELLS TREŠO REIZI PĒC KĀRTAS SAŅEM N-TV DZĪVES UN DZĪVES BALVU KĀ POPULĀRĀKAIS SAULES TEHNOLOĢIJAS NODROŠINĀTĀJS VĀCIJĀ

[Berlīne, 2022. gada 7. aprīlis] 2022. gadā n-tv un Vācijas Pakalpojumu kvalitātes institūts atkal ir ierindojuši Vācijas populārākos pakalpojumu sniedzējus un pasniedza balvu “Life & Living Award 2022” nozares labākajiem uzņēmumiem. Reprezentatīvā patērētāju aptaujā vairāk nekā 41 000 klientu kopumā novērtēja 601 zīmolu un uzņēmumu 51 nozarē saistībā ar mājām, māju un dārzu.

Qcells, kas pazīstams kā globāli veiksmīgs pilna servisa tīras enerģijas risinājumu sniedzējs saules sistēmu, saules elektrostaciju, enerģijas uzglabāšanas un elektroenerģijas līgumu jomā, šogad ieguva pirmo vietu kategorijā “Saules tehnoloģija” starp 10 konkursantiem, trešo reizi pēc kārtas. “Life & Living Award 2022” ir viens no prestižākajiem apbalvojumiem par patērētāju kvalitāti Vācijā un Qcells savā saziņā var izmantot saistīto zīmogu, lai pievērstu uzmanību šai atzinībai.

No vienas puses, galvenā uzmanība tika pievērsta vispārējai apmierinātībai ar zīmolu/uzņēmumu, ko veido tādi aspekti kā uzticēšanās, cenas un kvalitātes attiecība, produktu,  pakalpojumu klāsts, klientu apkalpošana, produkta vai pakalpojuma tēls un kvalitāte. Turklāt kopējā rezultātā ietilpa nodoms balsot atkārtoti un vēlme uzņēmumu ieteikt citiem.

23.03.2022

HANWHA – Q-CELLS APŅĒMIES IZVEIDOT LIELĀKO AMERIKĀNIŅU SAULES APGĀDES ĶĒDI

Hanwha Solutions kļūs par lielāko Norvēģijā bāzētā ASV polisilīcija ražotāja REC Silicon akcionāru pēc tam, kad no Aker Horizons iegādājās papildu 4,67% akciju.

Hanwha Q-Cells paziņo par plānu nodrošināt iespējas visā saules tehnoloģiju piegādes ķēdē, lai radītu labi apmaksātas darbavietas, risinātu klimata pārmaiņu problēmas un stiprinātu ASV energoapgādes drošību. Pārvaldot lielāko moduļu ražotni Amerikas Savienotajās Valstīs, Qcells ir pirmais moduļu piegādātājs ASV dzīvojamo un komerciālo saules enerģijas tirgos un vadošais spēlētājs komunālo pakalpojumu nozarē.

Hanwha uzsāk šos centienus, kļūstot par lielāko ASV polisilīcija ražotāja REC Silicon lielāko akcionāru, kas ir galvenā saules paneļu ražošanā izmantotā izejviela. Šis ieguldījums palīdzēs amerikāņu uzņēmumiem nodrošināt izejvielas, kas ir būtiskas saules enerģijas piegādes ķēdei, jo nākamajos gados pastiprināsies globālā konkurence par tīriem enerģijas avotiem.

Virzoties uz priekšu, vienlaikus ar Baidena administrācijas centieniem stimulēt saules enerģijas ražošanu Amerikā, Hanva plāno īstenot vairāku fāžu, vairāku miljardu dolāru investīciju plānu visā saules enerģijas vērtību ķēdē no polisilīcija līdz saules moduļiem.

Hanwha kļūst par REC silīcija lielāko akcionāru, kas ražo “tīru polisilīciju”

Pēc sākotnējās iegādes par 160 miljoniem USD lai 2022. gada janvārī iegūtu 16,67 procentu daļu REC Silicon, Hanwha tagad kļūs par REC Silicon lielāko akcionāru, iegādājoties papildu 4,67 procentus no Aker Horizons ilgtspējības ieguldījumu sabiedrības, kas bija līdzīpašnieks. REC Silicon ar Hanwha Solutions. Darījuma vērtība ir aptuveni 44 miljoni ASV dolāru.

REC Silicon pārvalda divas polisilīcija ražotnes ASV: Moses Lake, Vašingtona; un Butte, Montana. To kopējā gada ražošanas jauda ir 18 000 metriskās tonnas (MT), tostarp 16 000 MT granulēta, saules kvalitātes polisilīcija pie Moses Lake un 2000 MT elektroniskās kvalitātes polisilīcija Butte.

Izmantojot uz hidroenerģiju balstītu tīru enerģiju REC Silicon ražo polisilīciju ar zemu oglekļa saturu, neizdalot siltumnīcefekta gāzes. Salīdzinājumā ar oglekli saturošu polisilīciju, kas ražota ārzemēs un bieži izmanto ogļu enerģiju, ir sagaidāms, ka REC Silicon “tīrais polisilīcijs” nākamajos gados palielinās pieprasījumu, pieaugot starptautiskajai rūpniecisko emisiju un oglekļa kontrolei.

Papildus saules polisilīcijam REC Silicon ražo arī citus augstvērtīgus materiālus, piemēram, elektronisku silīciju un silāna gāzi, kas ir būtiski augsto tehnoloģiju ierīču, tostarp pusvadītāju, viedtālruņu, plakanā ekrāna televizoru, klēpjdatoru un hibrīdelektrisko transportlīdzekļu, ražošanai.

18.03.2022.

QCELLS UZVAR LONGI APELĀCIJU NĪDERLANDES TIESĀ, PĀRROBEŽU RĪKOJUMA DARBĪBAS LĪDZEKĻA PAPLAŠINĀTA.

LONGi Solar Group Nīderlandes meitasuzņēmumam kā arī tika likts izpildīt papildu prasības Qcells likumīgā intelektuālā īpašuma aizsardzībai.

[Berlīne, Vācija, 2022. gada 18. martā 2021. gada 1. oktobris aizliedza LONGi (NĪDERLANDE) TRADING B.V. (LONGi NL) — LONGi Solar meitasuzņēmumam Nīderlandē – mudināt savus klientus pārkāpt EP ‘689 patentu valstīs, kur reģistrēta Qcells filiāle Hanwha Solutions Corporation. īpašnieks.

Turklāt ar jauno Apelācijas tiesas rīkojumu ir paplašināts to valstu saraksts no 9 uz 11, uz kurām attiecas šis pārrobežu izpildraksts, un noteikts, ka LONGi Nīderlandes meitasuzņēmumam ir jānosūta saviem klientiem atsaukšanas vēstule ar lūgumu atgriezt pārdotos patentus pārkāpjošos produktus. ko uzņēmums. Turklāt Apelācijas tiesa nolēma, ka LONGi NL rīkojās ne tikai nelikumīgi, mudinot savus klientus pārkāpt EP ‘689 patentu, bet arī tieši pārkāpa pašu patentu, pārdodot pārkāpuma produktus saviem klientiem valstīs, kurās patents ir apstiprināts.

EP 689 patents bija pakļauts patenta pārkāpuma prāvai, ko 2019. gada martā un aprīlī Diseldorfas apgabaltiesā Vācijā iesniedza Qcells, kā rezultātā Diseldorfas apgabaltiesa konstatēja LONGi Solar Vācijas meitasuzņēmuma LONGi GmbH pārkāpumu. Kamēr galīgais spriedums vēl nav pieņemts saistībā ar LONGi GmbH iesniegto apelācijas sūdzību Diseldorfas Apelācijas tiesā un Eiropas Patentu iestādes lēmumu par patenta spēkā esamību vēl nav lemts, Apgabaltiesas pagaidu palīdzības tiesnesis Roterdama nolēma, ka LONGi Nīderlandes meitasuzņēmuma veicinātie Hanwha Solutions Corporation patenta pārkāpšanas draudi radīs finansiālu kaitējumu Qcells un negatīvi ietekmēs Qcells stāvokli pasaules tirgū.

Pēc tam jaunākais Hāgas Apelācijas tiesas spriedums arī aizliedz LONGi Nīderlandes meitasuzņēmumam tieši pārkāpt EP ‘689 patentu. Saskaņā ar spriedumu LONGi NL nedrīkst piedāvāt pārdošanai, pārdot vai izplatīt pārkāpuma produktus Beļģijā, Bulgārijā, Vācijā, Francijā, Ungārijā, Lihtenšteinā, Austrijā, Portugālē, Spānijā, Apvienotajā Karalistē un Šveicē.

Turklāt LONGi Nīderlandes meitasuzņēmumam ir dots norādījums sniegt Qcells filiālei Hanwha Solutions Corporation rakstisku sarakstu ar visiem klientiem, kas atrodas tajās 11 valstīs, kurām LONGi NL ir piedāvājis vai pārdevis ar patentu aizsargātus produktus. LONGi Nīderlandes meitasuzņēmumam ir arī uzdots katram no iepriekšminētajiem klientiem nosūtīt ierakstītu atsaukšanas vēstuli, kurā norādīti Hi-M03, Hi-M03m, Hi-M04, Hi M04m, Hi-M05 un Hi-M05m tipa LONGi saules moduļi (izņemot produktiem, uz kuriem atsaucas HIH, HIB un HIBD), pārkāpj patentu EP ‘689, kas pieder Hanwha Solutions Corporation, un tāpēc tiek lūgts atgriezt šos pārkāpuma produktus uzņēmumam LONGi NL, lai saņemtu tūlītēju naudas atmaksu.

Pārrobežu izpildraksts stājās spēkā vienu darbdienu pēc sprieduma izsniegšanas. Ja LONGi Nīderlandes meitasuzņēmums nepildīs pārrobežu izpildrakstu, tiks piemērots ikdienas naudas sods. Turklāt Apelācijas tiesas rīkojums LONGi Nīderlandes meitasuzņēmumam sniegt rakstisku klientu sarakstu un nosūtīt atsaukšanas vēstules ir jāizpilda ne vēlāk kā 2022. gada 21. martā. Qcells, kas apņēmusies aizsargāt inovācijas no negodīgas izmantošanas, rūpīgi novēros LONGi NL. un savu klientu rīcību un nepieciešamības gadījumā veikt turpmākus juridiskus pasākumus.

Dr. Daniels Džeongs, Qcells tehniskais direktors, sacīja: “Qcells apelācijas tiesvedībā atbalsta Nīderlandes tiesas lēmumu, kas pierāda un vēl vairāk stiprina notiekošo juridisko centienu pamatotību, lai aizsargātu mūsu likumīgo intelektuālo īpašumu.

“Kā nozares līderis, Qcells nopietni uztver savu pienākumu izveidot veselīgu nozares vidi, kurā tiek pienācīgi aizsargāti laika un kapitāla ietilpīgi pētniecības un attīstības centieni. Mēs turpināsim veikt visas nepieciešamās darbības, lai novērstu nelikumīgas darbības, kas līdzinās vai izraisa Qcells patenta pārkāpumu, nepārtraukti uzraugot Eiropas tirgu.

07.03.2022.

QCELLS UN HELMHOLTZ-ZENTRUM BERLIN SASNIEDZ 28,7% EFEKTIVITĀTES 2-TERMINĀLU PEROVSKITES-SILICON TANDĒMA SAULES ELEMENTIEM.

Qcells un Helmholtz-Zentrum Berlin kopīgais sasniegums uzstāda jaunu pasaules rekordu 2-galu tandēma saules bateriju efektivitātes ziņā.

[Berlīne, Vācija, 2022. gada 7. marts] Qcells viens no lielākajiem kopējo enerģijas risinājumu nodrošinātājiem saules enerģētikā, enerģijas uzglabāšanas, pakārtoto projektu biznesā un enerģijas mazumtirdzniecībā, sadarbībā ar Helmholtz pētniekiem ir uzstādījis jaunu pasaules rekordu tandēma elementu efektivitātes līmeni 28,7% apmērā. -Zentrum Berlin, izmantotoja Q.ANTUM bāzes silīcija apakšējo šūnu kombinācijā ar perovskīta bāzes augšējo šūnu.

Qcells pētniecības un attīstības komanda Talheimā, Vācijā, pēdējo trīs gadu laikā ir sadarbojusies ar Helmholtz-Zentrum Berlin, lai izveidotu tandēma saules bateriju, kas sastāv no silīcija bāzes Q.ANTUM apakšējā elementa un perovskīta bāzes elementa. Šis jaunākais efektivitātes rekorda rezultāts 28,7% ir uzlabojums par gandrīz vienu procentpunktu salīdzinājumā ar 2020. gada rekordlielo vērtību 27,8% (ko neatkarīgi pārbaudīja Fraunhofer ISE Callab). Šis tandēma efektivitātes palielinājums ir nodrošināts, uzlabojot gan perovskīta, gan silīcija apakššūnas. Izpēti un izstrādi daļēji finansēja Vācijas Federālā ekonomikas un klimata lietu ministrija (BMWK) un Saksijas-Anhaltes pavalsts.

Lai gan saules pētnieku kopiena ir pieredzējusi vēl augstāku perovskīta-tandēma šūnu efektivitāti, šie ieraksti ir sasniegti, izmantojot laboratorijas tehnoloģiju, kas nav tieši pārnesama uz masveida ražošanu. Qcells un Helmholtz-Zentrum Berlin sasniegums ir ievērības cienīgs galvenokārt tāpēc, ka 28,7% efektivitāte tika sasniegta, izmantojot nozarē piemērotu un rentablu apakšējo šūnu struktūru, kuras pamatā ir Q.ANTUM tehnoloģija.

Pagājušajā gadā Qcells paziņoja, ka nākamajos trīs gados palielinās investīcijas pētniecībā un attīstībā Vācijā līdz 125 miljoniem eiro. Ievērojama šī skaitļa daļa ir paredzēta pastāvīgam Qcells pētniecības un attīstības nodaļas atbalstam perovskīta-silīcija tandēma tehnoloģijas komercializēšanai.

“Mūsu eksperti ir sasnieguši vairākus pasaules rekordus tandēma šūnām, kas laboratorijas mērogā apvieno perovskīta augšējās šūnas ar citām apakšējām šūnām. Mēs veicinām zināšanu un tehnoloģiju pārnesi un atzinīgi vērtējam auglīgo sadarbību ar Qcells. Ievērojami ir tas, cik tuvu ar masveida ražošanai gatavu apakšējo šūnu kopīgi sasniegtā efektivitāte jau nonāk tam, ko varam sasniegt laboratorijas mērogā,” prof. Dr. Bernds Rečs, HZB zinātniskais direktors.

Par HZB
Helmholtz-Zentrum Berlin ir viens no lielākajiem Berlīnes neuniversitātes pētniecības centriem un Helmholca asociācijas biedrs. Pētījums ir vērsts uz enerģijas materiāliem, piemēram, fotoelektriskiem materiāliem, katalītiski aktīviem materiāliem saules ūdens sadalīšanai vai akumulatoru materiāliem. HZB pārvalda BESSY II — liela mēroga pētniecības infrastruktūru, kas nodrošina izcilus rentgena impulsus pētniecībai un katru gadu piesaista tūkstošiem starptautisku vieslietotāju. www.helmholtz-berlin.de

04.08.2022.
Screenshot-2022-08-23-at-22.32.33-removebg-preview
04.08.2022. SIA Plus Energy Group ir saņēmis oficiālo Q.PARTNER sertifikātu

SIA Plus Energy Group ir atzīts partneris Q CELLS kvalitatīva produkta konsultēšanai, pārdošanai, uzstādīšanai un pēcpārdošanas pakalpojumu sniegšanai. Viņam ir tiesības izmantot marķējumu Q.PARTNER un tādējādi to reklamēt.