SolaX hybrīdie invertori

Aizpildiet pieteikumu!

  5.0KW | 6.0KW | 8.0KW | 10.0KW

  SOLAX TRĪS FĀZU HIRBĪDS – AUGSTSPRIEGUMS

  SolaX Power ar prieku paziņo par komerciālā akumulatoru uzglabāšanas invertora X-Hybrid trīsfāzu prezentāciju. Trīsfāzu invertoros ir iekļauti invertori ar jaudu no 5 līdz 10 kW un ar iespēju paralēli uzstādīt vairākus invertorus, mērogojama akumulatora krātuve komerciāliem lietojumiem tagad ir realitāte. Invertors ir aprīkots ar EPS (avārijas barošanas avota) funkciju , bet tikai tad, ja to atbalsta papildu pārslēgšanas ierīces, tam ir vairākas komunikācijas iespējas un to var vadīt attālināti.

  Novērtējums IP65

  Divkāršā aizsardzība BMS

  Tiešsaistes uzraudzība

  Tiek atbalstīta nesabalansēta izvade

  Palieliniet pašpatēriņu

  150% liela jauda

  Ražojiet saules enerģiju dienas laikā lietošanai mājās, kad fona slodze ir apmierināta, uzlādējiet savu
  baterijas ar bezmaksas, tīru saules enerģiju. Vakarā, saulei norietot, izlādējiet uzkrāto enerģiju, uzlādējiet baterijas pa nakti par lētāku tarifu.

  IDEĀLS TRĪS FĀŽU KOMERCĪPAŠUMIEM

  Komerciāls saules enerģijas uzglabāšanas risinājums

  Mūsu X-Hybrid Three Phase ir ideāls uzglabāšanas risinājums komerciāliem trīsfāžu īpašumiem, kas vēlas jaunināt uz saules enerģijas krātuvi. X-Hybrid Three Phase var uzstādīt paralēli, nodrošinot līdz 100 kW un vairāk nekā 250 kWh krātuvi, ja uzstādīta ar mūsu 6,3 kWh trīskāršo jaudu.

  AVĀRIJAS BAROŠANAS APGĀDE

  Nekad nezaudējiet spēku

  Ar SolaX X-Hybrid jūs varat nodrošināt, ka nekad nepaliksit bez strāvas pat strāvas padeves pārtraukuma laikā. Avārijas barošanas avots vai “EPS” slēdzis (pieejams tikai “E” modeļiem) ļauj X-Hybrid darboties pilnībā ārpus tīkla, tas nozīmē, ka strāvas padeves pārtraukuma gadījumā tiks izmantota jebkura akumulatoros saglabātā jauda.

  PĀRVALDĪTI SAVU ENERĢIJU

  X-Hybrid eksporta kontrole

  Ar X-Hybrid jūs varat viegli iestatīt jaudas eksporta ierobežojumus, pamatojoties uz vietējām prasībām. X-Hybrid ir aprīkots ar iebūvētu eksporta kontroli, kas ļauj pārvaldīt ģenerēto jaudu tieši tā, kā vēlaties.
  Lejupielādēt Datashet