SIA Plus Energy Group ir pieredzējis saules projektu partneris ar 12 gadu darību Latvijas tirgu.

No 2022 gada augusta SIA Plus Energy Group ir atzīts Q CELLS parteris Latvijā ar tiesības izmantot marķējumu Q.PARTNER, veikt kvalitatīvu Q CELLS produktu konsultēšanu, pārdošanu, uzstādīšanu un pēcpārdošanas pakalpojumu sniegšanu.

Aizpildiet pieteikumu

  Kāpēc HANWHA Q-CELLS

  Hanwha Qcells ir finansiāli spēcīgs uzņēmums un ir viens no 10 labākajiem uzņēmumiem Dienvidkorejā. Ar šo stabilo pamatu un tehnoloģiskajām inovācijām mēs piedāvājam jums stabilitāti, sertificētu kvalitāti un pielāgotus risinājumus no viena saules paneļa līdz sistēmas risinājumiem.

  Qcells tehnoloģiskā novatoriskā loma saules šūnu un paneļu izstrādes jomā ir zināma visā nozarē. Ar savu kvalitātes programmu “Quality Controlled PV” Qcells ir pirmais un līdz šim vienīgais saules panelu ražotājs, kas ir piedalījies līdz šim rūpīgākajā testēšanas programmā nozarē.

  Izmantojot Qcells, jums tiek piegādāti saules paneļi, kuriem ir lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā, temperatūras raksturlielumi un augstas veiktspējas klases.

  Qcells, tās ir, Vācijas inženierzinātnes, Biterfeldā-Volfenā, Vācijā.
  Qcells nodrošina  aizsardzību pret iespējamu izraisītu degradāciju (PID), karstajiem punktiem (HOT-SPOT Protect) un viltojumiem (Tra .Q)  Ar Q-Cells jūs iegūstat drošu saules tehnoloģiju, kas nodrošina maksimālu veiktspēju.

  Produkti katram mūsu klientam

  Vai tas būtu pielāgots saules enerģijas risinājums vai hibrīdā saules sistēma, ar Qcells piedāvājumiem jūs vienmēr izdarīsiet lielisku izvēli. Mēs piedāvājam Qcells dažādu izmēru un versiju augstas kvalitātes komponentus, lai lieliski izpildītu jebkuru jūsu pieprasījumu.
  UZŅĒMUMIEM

  Laikā, kad elektrības cenas pieaug, arvien vairāk uzņēmumu paļaujas uz saules enerģilas risinājumiem. Kopā ar Hanwha Qcells produktiem un risinājumiem jūs varat uzstādīt pielāgotu, efektīgu saules enerģijas instalāciju. Mērķis: Optimāla jauda maksimālai ieguldījumu atdevei un efektīvai elektroenerģijas izmaksu samazināšanai.

  INVESTORIEM

  Uz zemes uzstādītās saules elektrostacijas ir vienas no uzticamākajām un ilgtspējīgākajām investīcijām enerģētikas nozarē. Arvien vairāk investoru apzinās potenciālu un paļaujas uz saules enerģiju. Ar Qcells sertificētajiem produktiem jūs varat realizēt jebkuras jaudas saules elektrostacijas būvniecibu no projektēšanas līdz nodošanai ekspluatācijā.

  PROJEKTS NO UN LĪDZ ĪSTENOŠANAI

  Projekta no, līdz ir jūsu panākuma atslēga. SIA Plus Energy Group un Hanwha Q CELLS GmbH ir jūsu partneris efektīvai pabeigtu saules elektrostaciju piegādei. Mūsu integrētā projektu pārvaldība un sistēmas zināšanas ietaupa jūsu laiku un naudu, vienlaikus piedāvājot plānošanu, uz kuru varat paļauties.

  Plus Energy grupa piedāvā jums pilnīgus izstrādes un projicēšanas risinājumus no viena avota: no projekta izstrādes un savienošanas līdz jūsu jaunās saules enerģijas iekārtas apkopei un aprūpei.

  Pēc pieprasījuma mēs uzņemsimies visus galvenos projekta vadības posmus kā jūsu SE ģenerāluzņēmējs. Un mēs neapstājamies pie tā: mēs esam pieredzējis partneris, kas palīdzēs jums visos aspektos visā saules elektrostacijas pievienotās vērtības ķēdē, tostarp projektu plānošanā un komponentu izvēlē.

  Liela mēroga saules elektrostaciju plānošana un būvniecība ir ļoti sarežģīti procesi, kurus mūsu speciālisti lielā mērā ir standartizējuši un optimizējuši. Mēs plānojam visas tehniskās un komerciālās projekta detaļas kopā ar klientiem, definējam loģistikas un laika procesus – individuāli un personīgi. Šādi pakalpojumi ietver atrašanās vietas izpēti, spēkstaciju projektēšanu, būvniecības plānošanu, oficiālu licenču saņemšanu, elektrotīkla ievades iespēju noskaidrošanu un energoefektivitātes novērtējuma sastādīšanu.

  Globāla partnerība ar vadošajiem komponentu ražotājiem un izplatītājiem, optimizēta sistēmu plānošana, absolūta koncentrēšanās uz kvalitāti un ātra ieguldījumu atdeve jums ir tikai daļa no ikdienas biznesa.

  Jums kā klientam tas nozīmē drošības plānošanu un ātru realizāciju, kā arī perfektu līdzsvaru starp cenu, veiktspēju un augstāko kvalitāti.

  Samazinātas enerģijas izmaksas

  Ar saules paneļiem iegūtās enerģijas izmaksas ir zemākas nekā elektrības tirgus cena un tas ļauj samazināt elektrības rēķinu līdz pat 50% un vairāk. Izmantojot enerģijas uzskrāšanas sistēmas iespēja izvēlieties, kad un vai vēlaties uzlādēt akumulatoru no tīkla, izmantojot lētākus elektroenerģijas tarifus

  Vērtīgs ieguldījums nākotnei

  Ieguldījums paneļos ir stabils un uzticams. Vienlaikus šāds risinājums arī būtiski paaugstina īpašuma vērtību un ir gudra investīcija nākotnei. Investīcijas atmaksāšanās laiks ir 5-6 gadi, ņemot vērā, ka saules paneļu kalpošanas laiks ir 25-30 gadi, to ir vērts darīt.

  Saules enerģija videi draudzīgs risinājums

  Saules paneļu uzstādīšana ir videi draudzīga izvēle, kas samazina radīto CO2 emisiju apjomu un ļauj Tev kļūt par 100% zaļas enerģijas ražotāju. Izmantojiet iespēju kļūt par sociāli atbildīgu un videi draudzīgu uzņēmumu , vienlaicīgi iegūstot neatkarību no elektroenerģijas piegādātāja

  Saules enerģijas risinājumi

  Plus Energy Group piedāvā saules elektrostaciju projektēšanu, iekārtu piegādi un uzstādīšanu uzņēmumiem un mājsaimniecībām.
  • Saules elektrostacijas komplektus mājsaimniecībām
  • Saules elektrostacijas komplektus uzņēmumiem
  • Saules enerģijas uzkrājošās sistēmas komplektus ar dubulta apjoma uzkrājošo bateriju, izmantošanai tīklā vai bez pieslēguma tīklam
  • Hibrīdās sistēmas

  Apvienojiet saules un vēja sistēmu

  Plus Energy Group piedāvā vertikālos vēja ģeneratorus, kas būs piemēroti jebkuram projektam.
  • Vēja sistēma teicami ražo elektroenerģiju arī ziemas periodā
  • Vēja turbīnas turpina ražot elektroenerģiju naktī
  • Vienlaicīgi ar saules paneļiem, nodrošina videi draudzīgas elektroenerģijas ieguvi visa gada garumā, gan dienā, gan naktī.
  • Izlīdzina elektroenerģijas ražošanu gada periodā
  Vēja sistēmas risinājumi

  Pieci soļi līdz Jūsu saules elektrostacijai

  • 1

   Sazinieties ar Mums

   Aizpildi pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies 3 darba dienu laikā.

  • 2

   Objekta apsekošana

   Mūsu speciālistu izbraukumi uz objektiem, lai klātienē novērtētu situāciju un sniegtu optimālākos risinājumus.

  • 3

   Piedāvājuma izstrāde

   Balstoties uz objekta apskates datiem, sagatavojam individuālu piedāvājumu ar objekta vizualizāciju.

  • 4

   Vēja un saules stacijas projektēšana

   Kvalitatīva vēja ģeneratoru un saules sistēmas projekta izstrāde. Atbilstoša tehniskā risinājuma sagatavošana, ko iekļaut esošajā būvē vai projektā.

  • 5

   Vēja un saules stacijas uzstādīšana

   Pilna cikla vertikālo ģenerātoru un saules paneļu uzstādīšana. Profesionāla enerģētikas projekta vadība no projekta sākuma līdz tā nodošanai ekspluatācijā.

  Sazināties ar Mums

  Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

   Realizēto projektu piemēri