ANTI PID TEHNOLOĢIJA

Aizpildiet pieteikumu

  ANTI PID TEHNOLOĢIJA

  Lai jūsu ienesīgums nenovirzītos no kursa

  KAS IR PID?

  Pamatojoties uz to, kā darbojas parastās fotoelektriskās sistēmas, starp šunu paneļa un saules šūnuām rodas sprieguma atšķirības. Īpaši mitrā laikā tas var izraisīt nevēlamas noplūdes strāvas, kas var ietekmēt šūnu veiktspēju. Saskaņā ar nozares žurnāla Photon ziņojumu (2010. gada decembris), tas var izraisīt elektroenergijas ieguves zudumu par 20 % vai vairāk. Šis efekts ir nosaukts par “potenciāli izraisītu degradāciju”, saīsināti “PID”.

  Uzticēšanās ir laba, bet profilakse ir labāka. Saules šūnām un saules paneļiem no Hanwha Q-cells potenciāla izraisīta degradācija (PID) nepastāv. Iespējama izraisīta pasliktināšanās var izraisīt veiktspējas zudumu par 20 % vai vairāk pat pirmajos vidēji. Hanwha Qcells anti-PID tehnoloģija paglābs jūs no šī likteņa.

  Q-cells saules tehnoloģija “Inženierēts Vācijā” piedāvā vairāk priekšrocību, ne tikai pret PID tehnoloģiju: pateicoties marķēšanas tehnoloģijai Tra.QTM, Q-cells saules šunas un saules moduļi ir izsekojami un neviltojami. Kvalitātes nodrošināšanas process “Hot-Spot Protect” nodrošina, ka Q-Cells šūnas un paneļi ir bez karstajiem punktiem un tiek aizsargāti pret uguni.

  KO NOZĪMĒ PID REĀLĀS IZMANTOŠANAS REZĪMĀ?

  Progresīvie veiktspējas zudumi samazina sistēmas ražīgumu, tas bieži vien izraisa augstu prasību līmeni paneļu ražotājiem un uzstādītājiem. Turklāt PID pierādīšana ir ļoti sarežģīts un dārgs process. Hanwha Q-cells novērš PID šūnu līmenī, lai paneļi un visas sistēmas pastāvīgi radītu uzticami augstu elektroenerģijas iegūvi.

  KĀ HANWHA QCELLS NOVĒRS PID?

  Qcells Anti PID tehnoloģija (APT) optimizē šūnu ražošanas procesu tā, ka noplūdes strāvu negatīvā ietekme jau tiek novērsta šūnu līmenī. Tas padara gan Q-Cells saules baterijas, saules paneļus izturīgus pret PID. Vienkārši: Hanwha Q-cells PV sistēmas rada uzticamu enerģiju bez PID ietekmētiem veiktspējas zudumiem. Tas nozīmē, ka operatori un uzstādītāji var sēdēt un atpūsties.

  KAS IR ANTI LID?

  Anti LID tehnoloģija ir jaunākā inovācija, lai paplašinātu Q-Cells veiktspēju. Gaismas izraisītu degradāciju (LID) rada nestabili bora skābekļa savienojumi. Tos var atrast visās p-tipa saules šūnās. Šāda veida saules šūnu pakļaušana saules gaismai izraisa ievērojamu veiktspējas kritumu līdz pat 6%. Hanwha Q-cells Q.ANTUM tehnoloģija ir izstrādāta, lai stabilizētu bora skābekļa savienojumus, lai samazinātu gaismas izraisīto degradāciju. Tas padara Q-Cells Q.ANTUM saules paneļus efektīvākus nekā paneļi, kas nav aprīkoti ar Q.ANTUM tehnoloģiju.