ANTI PID/LID TEHNOLOĢIJA

Aizpildiet pieteikumu

  ANTI PID/LID TEHNOLOĢIJA

  Lai jūsu ienesīgums nenovirzītos no kursa

  KAS IR PID?

  Pamatojoties uz to, kā darbojas parastās fotoelektriskās sistēmas, starp paneļa rāmi un saules šūnām rodas sprieguma atšķirības. Īpaši mitrā laikā tas var izraisīt nevēlamas noplūdes strāvas, kas var ietekmēt šūnu veiktspēju. Saskaņā ar nozares žurnāla Photon ziņojumu (2010. gada decembris), tas var izraisīt elektroenergijas ieguves zudumu par 20 % vai vairāk. Šis efekts ir nosaukts par “potenciāli izraisītu degradāciju”, saīsināti “PID”.

  Uzticēšanās ir laba, bet profilakse ir labāka. Saules paneļiem no Hanwha Qcells potenciāla izraisīta degradācija (PID) nepastāv. Potenciāla izraisīta degradācija var izraisīt veiktspējas zudumu par 20 % vai vairāk pat pirmajos mēnešos. Hanwha Qcells Anti PID tehnoloģija paglābs jūs no šī likteņa.

  KO NOZĪMĒ PID REĀLĀS IZMANTOŠANAS REZĪMĀ?

  Potenciāla izraisīta degradācija rada saules sistēmas elektroenerģijas ieguves samazinājumu, tas rada augstu prasību līmeni paneļu ražotājiem un uzstādītājiem. Turklāt PID pierādīšana ir ļoti sarežģīts un dārgs process. Hanwha Q-cells novērš PID šūnu līmenī, lai paneļi un visas sistēmas pastāvīgi radītu uzticami augstu elektroenerģijas iegūvi.

  KĀ HANWHA QCELLS NOVĒRS PID?

  Qcells Anti PID tehnoloģija (APT) optimizē šūnu ražošanas procesu tā, ka noplūdes strāvu negatīvā ietekme jau tiek novērsta šūnu līmenī. Tas padara gan Q-Cells saules šūnas gan Q-Cells saules paneļus izturīgus pret PID. Vienkāršā valodā: Hanwha Q-Cells PV sistēmas rada uzticamu enerģiju bez PID ietekmētiem veiktspējas zudumiem, operatori un uzstādītāji var sēdēt un atpūsties.

  KAS IR ANTI LID?

  Anti LID tehnoloģija ir Q-Cells jaunākā inovācija, lai paplašinātu Q-Cells paneļu veiktspēju. Gaismas izraisītu degradāciju (LID) rada nestabili bora skābekļa savienojumi. Tos var atrast visās p-tipa saules šūnās. Šāda veida saules sunu pakļaušana saules gaismai izraisa ievērojamu veiktspējas kritumu līdz pat 6%. Hanwha Qcells Q.ANTUM tehnoloģija ir izstrādāta, lai stabilizētu bora skābekļa savienojumus un samazinātu gaismas izraisīto degradāciju. Tas padara Q.ANTUM saules paneļus efektīvākus nekā sūnas, kas nav aprīkotas ar Q.ANTUM tehnoloģiju.