Apkures sistēma

Aizpildiet pieteikumu

  IZMANTOJIET SAULES ENERĢIJAS PĀRLIKUMU UN IETAUPIET NAUDU

  Fotoelektriskās sistēmas ir patiesas universālas, jo saražoto saules enerģiju var elastīgi izmantot jebkurā mājsaimniecības vietā. Tas attiecas arī uz telpu un ūdens sildīšanu, ko var izmantot dušā vai apkurei. Tādā veidā jūs varat izmantot daudz savas saules enerģijas un ietaupīt vēl vairāk enerģijas izmaksu.
  PRIEKŠROCĪBAS AR SAULES STĒMU
  ☀ Izmantojiet vairāk saules enerģijas
  Tā vietā, lai pārpalikumu saules enerģiju ievadītu tīklā, izmantojiet to pats, lai ražotu karstu ūdeni un sildītu telpas. Tādējādi jūs samazināsiet savas enerģijas izmaksas.
  ☀ Esiet neatkarīgs un sargājiet klimatu
  Izmantojiet savu tīro enerģijas avotu.

  IZMANTOJIET VAIRĀK SAVU SAULES ENERĢIJAS

  Elektroenerģija, ko ražojat uz sava jumta, ir daudz lētāka nekā elektroenerģija no tīkla. Tāpēc, lai pastāvīgi samazinātu enerģijas izmaksas, jums vajadzētu izmantot pēc iespējas vairāk pašu saražotās saules enerģijas. Atkarībā no sistēmas lieluma vidusmēra mājsaimniecība izmanto 20-40% no savas saules enerģijas.

  Izmantojot saules enerģijas pārpalikumu karstā ūdens ražošanai vai apkurei, jūs tīklā ievadāt mazāk elektroenerģijas. Tas ļauj palielināt pašpatēriņa pakāpi līdz vairāk nekā 60%. Jūs atdodat mazāk savas PV enerģijas, jums ir jāiegādājas mazāk enerģijas no publiskā tīkla un jāietaupa nauda.

  SAULES ELEKTROENERĢIJA GAISA KONDICIONĒŠANAI
  Starp citu, ekoloģiski un finansiāli saprātīgi ir ne tikai apkure, bet arī dzesēšana ar saules enerģiju. Ja jūsu gaisa kondicionēšanas sistēma karstās un saulainās dienās darbojas ar pilnu jaudu, jūsu PV sistēma saražo īpaši lielu elektroenerģijas daudzumu, ko var izmantot gaisa kondicionēšanas sistēmas darbināšanai.

  APKURES SISTĒMA AR SAULES ENERĢIJU

  Neatkarīgi no tā, vai jūs apsildāt savu māju ar siltumsūkni, granulu apkures sistēmu, ar eļļu vai gāzi – saules sistēma var atbalstīt apkures sistēmu. Ikreiz, kad ir saules enerģijas pārpalikums, to var izmantot siltuma ražošanai.

  Šī opcija ļauj jums pilnībā izslēgt apkures sistēmu vasaras mēnešos un jums nav jāaktivizē visa apkures sistēma nelielam karstā ūdens daudzumam. Tas ne tikai samazina jūsu enerģijas izmaksas, bet arī pagarina jūsu apkures sistēmas kalpošanas laiku.

  INFRASARKANĀ APKURE UN SAULES ENERĢIJA – IDEĀLA KOMBINĀCIJA
  Ideāla kombinācija, kad runa ir par siltumu no saules enerģijas, ir infrasarkana apkure un Fronius Ohmpilot:(piemērs) Ifrasarkanā apkure ir ļoti efektīva tā kā tā nav konvekcijas apkure. Ātrais Fronius Ohmpilot patēriņa regulators var kontrolēt visus infrasarkanos sildītājus ar ļoti mazu elektroenerģijas daudzumu. Tādā veidā ierīce izmanto saules enerģijas pārpalikumu

  100% atjaunojama enerģija

  Kā darbojas apkures risinājums ar saules sistēmu.
  Tādā veidā jūsu jumta enerģiju var izmantot visā mājsaimniecībā.