Q-Cells uz zemes montētas saules elektrostacijas

Aizpildiet pieteikumu

  q

  Q.PEAK DUO ML-G11S.2 SERIES

  12321

  Instalācija jumts, zeme.
  Efektivitāte līdz 21,5%
  Jauda līdz 510w
  Paaugstinātas kvalitātes TÜV Rheinland “Quality Controlled PV”
  IEC TS 63209 sertifikāts
  12 gadu produkta garantija
  25 gadu produkta garantija
  Lejupielādēt datu lapu
  Lejupielādēt instalēšanas rokasgrāmatu

  q

  Q.PEAK DUO ML-G11S.2+ SERIES

  12321

  Instalācija jumts,zeme,ūdens
  Efektivitāte līdz 21,5%
  Jauda līdz 510w
  Paaugstinātas kvalitātes TÜV Rheinland “Quality Controlled PV”
  IEC TS 63209 sertifikāts
  25 gadu produkta garantija
  25 gadu jaudas veiktspējas garantija
  Lejupielādēt datu lapu
  Lejupielādēt instalēšanas rokasgrāmatu

  Nozarē vadošā tehnoloģija un izcila kvalitāte

  Q-Cells nosaka standartus saules enerģijas nozarē, būdami tehnoloģiju un kvalitātes līderi, kas atbilst pat visaugstākajām klientu vēlmēm. Q-Cells nodrošina labāko šūnu tehnoloģiju, visaugstāko elektroenerģijas ieguvi un pastāvīgi meklē jaunas inovācijas.

  Uzticams un jaudīgs PV partneris

  Q-Cells ir uzticams PV partneris uz ko var paļauties klienti visā pasaulē. Q-Cells ir pārliecināts par to, ko dara un vienmēr ir gatavs apmierināt savu klientu vajadzības jebkurā laikā

  Vertikāli integrēts saules enerģijas risinājumu nodrošinātājs ar globālu nozīmi.

  Q-Cells ir vertikāli integrēts saules enerģijas risinājumu nodrošinātājs un ir globāla uzņēmuma spēks, kas darbojas kā viens .Q-Cells ir globāla ietekme, kas ļauj ietekmēt pasaules tirgu. Q-Cells ir vienas pieturas aģentūra jebkura mēroga PV risinājumiem.

  Nākotnei drošs un pilnībā izdevīgs

  Pateicoties Q-Cells piederībai Hanwha grupai, Q-Cells ir pilnībā spējīgs uz banku Bloomberg reitings 1. līmenis. Tā kā Q-C-ells patiesi apņēmušies izmantot saules enerģiju ar milzīgu ražošanas jaudu, starptautiskās ražošanas iekārtas nodrošina Q-Cells biznesa optimālu un nākotnei drošu uzstādīšanu.

  UZTICIES LABĀKAM ZĪMOLAM

  2022. gadā Hanwha Q-cells ieguva EuPD Research (Hoehner Research & Consulting Group) “Top Brand PV” zīmogu (moduļus) tirgiem Vācijā, Šveicē, Austrijā, Itālijā, Francijā, Nīderlandē, Lielbritānijā un Beļģijā.

  EuPD Research regulāri novērtē moduļu un invertoru ražotāju zīmolu vadību Vācijā, Francijā, Itālijā un Lielbritānijā. Viņi analizē, kā uzņēmumi pozitīvi atšķir savus produktus un pakalpojumus, kā arī savu uzņēmumu no citām tirgū esošajām iespējām un tādējādi tālāk attīsta un pārvalda zīmolu. Lai izlaistu “Top Brand PV” Seal EuPD Research, konsultējieties ar uzstādītājiem par zīmola atpazīstamību, zīmola novērtēšanu, klientu izvēli un pirkšanas lēmumiem, kā arī pārdošanu.

  KVALITĀTES KONTROLĒTS PV TÜV zīmogs visuzticamākajam

  Q-cells ir pirmais un pagaidām vienīgais saules panelu ražotājs, kas piedalās nozares visaptverošākajā kvalitātes programmā: neatkarīgā sertifikācijas institūta TÜV Rheinland jaunajā “Quality Controlled PV”.

  Jaunais neatkarīgā sertifikācijas institūta TÜV Rheinland “Quality Controlled PV”. Q-Cells nepārtraukti pārbauda savus saules paneļus masveida ražošanā, kas pārsniedz parasto apstiprinājuma sertifikātu saskaņā ar nākotnes IEC TS 63209 — “Paplašinātais sprieguma tests PV paneļiem”, kā arī uzrauga materiālu un komponentu piegādātājus.

  Ar “Quality Controlled PV” no TÜV Rheinland apliecina saules paneļu pastāvīgo augsto drošību, kvalitāti un nodrošina saviem klientiem augstu atdevi paneļu darbības laikā.

  Corab System WS-024

  Corab WS-024 sistēma ir universāla konstrukcija, kas pielāgota saules paneļiem ar platumu 990-1149 mm un augstumu 1650-2220 mm. Izgatavots no augstas kvalitātes Magnelis tērauda.

  WS-024 – ietriekts zemē
  Sistēma ir aprīkota ar invertora stiprinājumu un papildu sašaurinājumu lielākai stabilitātei. Tas arī ļauj uzstādīt bifaciālus vai plānslāņa moduļus.

  Sazināties ar Mums

  Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

   Realizēto projektu piemēri