Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu

  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu STONE sērija

  Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu Stone 600 Pro ir augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone 600-Pro piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju ar visos laikos aktuālu, unikālu dizainu, kas radīts iedvesmojoties no dabas. Stone600-Pro ir novērtēts ar IP44, padarot to lietojamu vannas istabās. Tā aizmugurājā daļa ir aprīkota ar fiksācijas atverēm, lai pievienotu pēc izvēles līdz pat 3 dvieļu žāvētāja aksesuāriem (modelis Nr.TR003), lai pēc izvēles šo infrasarkano sildītāju varētu izmantot arī kā dvieļu žāvētāju.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  Izcils dizains

  Greznā izskata infrasarkanais sildītājs ir ideāls papildinājums gan viesistabas, gan vannas istabas interjeram, tas būs stilīgs akcents privātmājās un ārpilsētas rezidencēs.

  Iebūvēts Wi-Fi termostats

  Infrasarkanā sildītāja aizmugurē iebūvēts Wi-Fi uztvērējs, kas savienojas ar Sundirect mobilo aplikāciju.

  Wi-Fi kontrole

  Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces.

  Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu - 9
  Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu 2
  Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu 3

  10 min. uzstādīšana

  Sildītājs ir aprīkots ar Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu.

  Sienas montāža

  Piedāvājam dažādus stiprinājumus infrasarkano sildītāju montāžai pie sienas.

  Garantija

  Visiem Sundirect sildītājiem ir 5 gadu garantija apkures paneļiem un 2 gadu garantiju vadības ierīcēm - termostata uztvērējiem.

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.

  Aizpildiet pieteikumu

   Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu

   Akmens virsmas infrasarkanais sildītājs ir aprīkots ar mūsu Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu uz sienām, izmantojot tā unikālo kronšteinu. Paneļa montāžai nav nepieciešami papildus piederumi. Stone 600- Pro ir integrēta temperatūras vadības sistēma, un tā darbojas ar Sundirect Smart App, lai to lietotu attālināti no sava mobilā tālruņa. Lai nodrošinātu maksimālu ērtību, to var vadīt ar balsi, izmantojot Alexa un Google Home. Kopā ar lietotni tā pilnībā atbilst ES ErP regulai (Eco Design direktīva).
   Termostati
   Sundirect STONE PRO
   Jauda: 600 w
   Temperatūra: 85-95°C
   Izmērs: 55*110 cm
   Apkures platība: 6-12 m²
   Uzstādīšana: siena
   Iebūvēts Wi-Fi termostats
   Svars: 4,1 kg
   Vada garums: 1,9 m
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Kontrole: Manuāli/Wi-Fi/Balss
   Apskatīt cenu

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect MD Plus sērija

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect PE Plus sērija

   Balta alumīnija virsma un plāns, balts pulverveida pārklājuma alumīnija rāmis ir ideāls dizaina risinājums, kas akcentēs jebkuras telpas.

   Sundirect IC Plus Black sērija

   Šim infrasarkanajam bezrāmja paneļa sildītājam ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu.

   Sundirect sildītājs

   Askētiska dizaina infrasarkanais sildītājs ar rāmi iederēsies jebkuras telpas interjerā. Šie kvalitatīvie infrasarkanie apsildes paneļi ir ieguvums jūsu veselībai un lieliski iederas fitnesa, jogas studijās, bērnudārzos, viesnīcās, slimnīcās, ģērbtuvēs, vannas istabās, mājās vai jebkuros citos dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos.
   Sazināties ar Mums
   Infrasarkanais sildītājs ar akmens virsmu