Infrasarkanais sildītājs ar tāfeles virsmu

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu

  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect infrasarkanais sildītājs ar tāfeles virsmu IC BLACK

  Infrasarkanais sildītājs ar tāfeles virsmu ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu. Lieliska dizaina izvēle, tas ir ideāli piemērots izmantošanai virtuves zonās, bāros vai birojos, ieviešot mājīgu siltumu ar funkcionalitāti. Melnajam infrasarkanajam sildītājam ar tāfeles virsmu ir tāda pati struktūra un vadības sistēma kā mūsu baltajiem IC-Plus sildītājiem, tāpēc to var arī uzstādīt pie griestiem un izmantot kā parasto griestu sildītāju. Īpašais paneļa dizains nodrošina vienmērīgu siltuma sadalījumu pa visu paneļa virsmu līdz malām.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  Izcils dizains

  Šis infrasarkanais sildītājs ar tāfeles virsmu ir lieliska dizaina izvēle, tas ir ideāli piemērots izmantošanai virtuves zonās, bāros vai birojos, ieviešot mājīgu siltumu ar funkcionalitāti.

  Iebūvēts Wi-Fi termostats

  Infrasarkanā sildītāja aizmugurē iebūvēts Wi-Fi termostats, kas savienojas ar Sundirect mobilo aplikāciju.

  Wi-Fi kontrole

  Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces.

  Infrasarkanais sildītājs ar tāfeles virsmu - Sundirect

  10 min. uzstādīšana

  Sildītājs ir aprīkots ar Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu.

  Sienas un griestu montāža

  Piedāvājam dažādus stiprinājumus infrasarkano sildītāju montāžai pie griestiem vai sienām.

  Garantija

  Visiem Sundirect sildītājiem ir 5 gadu garantija apkures paneļiem un 2 gadu garantiju vadības ierīcēm - termostata uztvērējiem.

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.

  Aizpildiet pieteikumu

   Infrasarkanais sildītājs ar tāfeles virsmu

   Šajā infrasarkanajā apkures panelī ir silīcija stieples sildelements, kura siltuma pretestība ir līdz 200 ° C, kā rezultātā palielinās paneļa izturība. IC sērijas infrasarkanais sildīšanas panelis ir izolēts ar diviem augstas temperatūras stikla šķiedras slāņiem, lai nodrošinātu minimālus siltuma zudumus paneļa aizmugurē. Pulētais tērauda atstarotājs optimizē apkures veiktspēju, atstarojot infrasarkanos starus uz priekšu. IC-Plus Black sērijai ir IPX2 aizsardzības klase un tā nav piemērota lietošanai mitrās telpās.
   Termostati
   Sundirect IC900 PLUS BLACK
   Jauda: 900 w
   Temperatūra: 85-95°C
   Izmērs: 70*125 cm
   Apkures platība: 9-18 m²
   Uzstādīšana: siena/griesti
   Iebūvēts Wi-Fi termostats
   Svars: 4,1 kg
   Vada garums: 1,9 m
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Kontrole: Manuāli/Wi-Fi/Balss
   Apskatīt cenu

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect PE Plus sērija

   Balta alumīnija virsma un plāns, balts pulverveida pārklājuma alumīnija rāmis ir ideāls dizaina risinājums, kas akcentēs jebkuras telpas.

   Sundirect MD Plus sērija

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect Stone PRO sērija

   Augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju.

   Sundirect sildītājs interjerā

   Askētiska dizaina infrasarkanais sildītājs ar rāmi iederēsies jebkuras telpas interjerā. Šie kvalitatīvie infrasarkanie apsildes paneļi ir ieguvums jūsu veselībai un lieliski iederas fitnesa, jogas studijās, bērnudārzos, viesnīcās, slimnīcās, ģērbtuvēs, vannas istabās, mājās vai jebkuros citos dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos.
   Sazināties ar Mums