Termostats Smart Plug

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu
  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect termostats Smart Plug

  Sundirect Smart Plug piedāvā modernu dizainu ar akrila virsmu un skārienekrānu, kas ļauj jums veikt vienkāršu, bet visu nepieciešamo temperatūras kontroli. Izmantojot programmu Sundirect Smart App, jūs varat izveidot sarežģītākas apkures programmas, izmantojot dažādus darbības režīmus, piemēram, manuālo, smart un brīvdienu režīmu. Visa izveidotā sistēma ir ļoti vienkārša un aizņem tikai dažas minūtes bez elektriķa palīdzības. Jūs varat ietaupīt aptuveni 25% enerģijas, izmantojot Smart Plug, salīdzinot ar pamata apkures termostatu. Viens Smart Plug var savienot vairākus “Plus” infrasarkano staru paneļus vienlaicīgi un tas atbilst ErP (ekodizains) prasībām.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  7dienu programma

  Šī funkcija ļauj Jums iestatīt savu apkures grafiku katrai nedēļas dienai. Izmantojiet dažādus temperatūras iestatījumus, piemēram, ja Jūs esat mājās, strādājat vai dodieties gulēt. Ar mūsu 7 dienu programmu var ietaupīt līdz pat 15% enerģijas, salīdzinot ar manuālajām vadības sistēmām.

  Brīvdienu režīms

  Ieslēdziet infrasarkanos paneļu sildītājus brīvdienu režīmā, izmantojot atpakaļ-skaitīšanas taimeri, ja jūs neesat telpās uz ilgu laiku. Infrasarkanie paneļu sildītāji minimāli sildīs māju, tas ļaus Jums ziemas laikā izvairīties no sasaldētām caurulēm.

  Adaptīvais starts

  Vadības sistēma uzzina, cik ilgs laiks sildītājam nepieciešams, lai sasniegtu ieprogrammētos temperatūras iestatījumus, lai temperatūra tiktu sasniegta iestatīšanas laikā. Tas nozīmē, ka jūsu iegūsiet siltumu agrāk, lai sasniegtu nepieciešamo temperatūru, piemēram, ar laiku, kad piecelties, ietaupiet līdz pat 2% enerģijas salīdzinājumā ar manuālajām vadības ierīcēm.

  Sundirect termostats

  Vadības sistēma ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no tālvadības pults. Jūs varat viegli kontrolēt sildītāja statusu un mainīt iestatījumus termostatā.

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.

  Aizpildiet pieteikumu
   Termostats Smart Plug

   Labas kvalitātes kontroles sistēma nodrošina, ka visi mūsu produkti atbilst visaugstākajām prasībām. Mēs ražojam saskaņā ar ISO9001, kas katru ražošanas posmu izseko atsevišķi. Turklāt Sundirect ir sava iekšējā kvalitātes kontroles sistēma, ko sauc par “SMP” QC sistēmu. Katram panelim ir izsekojams sērijas numurs, kas saistīts ar visu ražošanas informāciju, kā arī tiek uzņemts termiskais attēls, kas ņemts pēc ražošanas.
   Sundirect Smart Plug
   98.00
   (ar PVN)
   Darba temperatūra: 5-37°C
   Izmērs: 118*65 mm
   Kontroles attālums: 35m atvērtā zonā
   Bezvadu termostats ar Wi-Fi kontroli
   Iebūvēts termostata uztvērējs
   Vienkārši pievienojiet Smart Plug elektrotīkla kontaktligzdai un jūs varat sākt brīvi pārvaldīt savu Sundirect infrasarkano paneļu sildītāju bez jebkādiem citiem vadiem.

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect MD Plus sērija

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect IC Plus Black sērija

   Šim infrasarkanajam bezrāmja paneļa sildītājam ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu.

   Sundirect Stone PRO sērija

   Augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju.

   Sazināties ar Mums

   Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.