Termostats Smart 1.0

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu

  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect termostats Smart 1.0 ar tālvadības pulti

  Termostats Smart 1.0 ar tālvadības pulti, kas ir speciāli izstrādāts, lai strādātu kopā ar Sundirect Plus sērijas infrasarkano paneļu sildītāju iebūvēto uztvērēju. Izmantojot mūsu Smart 1.0 vadības sistēmu, jūs tagad varat pilnībā kontrolēt apkuri un aktīvi taupīt enerģiju, izmantojot mūsu unikālās papildu funkcijas. Vienā tālvadības pultī var savienot vairākus paneļus vienā telpā un vienlaikus vadīt visus tos. To var instalēt uz sienas vai tā tiek izmantota kā tālvadības pults. Izmantojot mūsu vienkāršās iestatīšanas programmas, Jūs varat iestatīt saziņu ar iebūvēto uztvērēju tikai dažu minūšu laikā.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  7dienu programma

  Šī funkcija ļauj Jums iestatīt savu apkures grafiku katrai nedēļas dienai. Izmantojiet dažādus temperatūras iestatījumus, piemēram, ja Jūs esat mājās, strādājat vai dodieties gulēt. Ar mūsu 7 dienu programmu var ietaupīt līdz pat 15% enerģijas, salīdzinot ar manuālajām vadības sistēmām.

  Brīvdienu režīms

  Ieslēdziet infrasarkanos paneļu sildītājus brīvdienu režīmā, izmantojot atpakaļ-skaitīšanas taimeri, ja jūs neesat telpās uz ilgu laiku. Infrasarkanie paneļu sildītāji minimāli sildīs māju, tas ļaus Jums ziemas laikā izvairīties no sasaldētām caurulēm.

  Termostats Smart 1.0 - 1

  Adaptīvais starts

  Vadības sistēma uzzina, cik ilgs laiks sildītājam nepieciešams, lai sasniegtu ieprogrammētos temperatūras iestatījumus, lai temperatūra tiktu sasniegta iestatīšanas laikā. Tas nozīmē, ka jūsu iegūsiet siltumu agrāk, lai sasniegtu nepieciešamo temperatūru, piemēram, ar laiku, kad piecelties, ietaupiet līdz pat 2% enerģijas salīdzinājumā ar manuālajām vadības ierīcēm.

  Sundirect termostats

  Vadības sistēma ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no tālvadības pults. Jūs varat viegli kontrolēt sildītāja statusu un mainīt iestatījumus termostatā.

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.

  Aizpildiet pieteikumu

   Termostats Smart 1.0

   Labas kvalitātes kontroles sistēma nodrošina, ka visi mūsu produkti atbilst visaugstākajām prasībām. Mēs ražojam saskaņā ar ISO9001, kas katru ražošanas posmu izseko atsevišķi. Turklāt Sundirect ir sava iekšējā kvalitātes kontroles sistēma, ko sauc par “SMP” QC sistēmu. Katram panelim ir izsekojams sērijas numurs, kas saistīts ar visu ražošanas informāciju, kā arī tiek uzņemts termiskais attēls, kas ņemts pēc ražošanas.
   Sundirect SMART1.0
   Kontrole: Bezvadu caur RF
   AAA baterijas x 2
   Izmērs: 86*123*20 mm
   Darba temperatūra: 5-30° C
   Kontroles attālums: 35m atvērtā zonā
   Frekvence: 433MHz, izmantojot RF
   Apskatīt cenu

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect MD Plus sērija

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect IC Plus Black sērija

   Šim infrasarkanajam bezrāmja paneļa sildītājam ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu.

   Sundirect Stone PRO sērija

   Augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju.

   Sazināties ar Mums

   Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.