SunPower Maxeon Saules paneļi

Jūsu saules paneļa izvēlei ir nozīme.

Aizpildiet pieteikumu

  SunPower Maxeon Saules paneļi

  Jūsu saules paneļa izvēlei ir nozīme.

  Palieliniet savus ietaupījumus un izbaudiet sirdsmieru, 1) Sun Power nodrošina saules paneļu augstāku izturību, uzticamību un efektivitāti, 2) Sun Power nodrošina saules paneļu nozares vadošo garantiju 25 gadi.
  Rekordu uzstādošie SunPower Maxeon paneļi nodrošina vislabāko saules enerģiju jūsu mājām vai uzņēmumiem.

  Vairāk enerģijas kalpošanas laikā

  Kā visefektīvākais panelis saules enerģijas nozarē, SunPower Maxeon paneļi ģenerē vairāk enerģijas no jūsu jumta pieejamās vietas nekā parastie paneļi. Augstākas efektivitātes paneļi nozīmē vairāk enerģijas un vairāk ietaupījumu laika gaitā.

   Augstāka efektivitāte = vairāk enerģijas

  Līdz pat 30% vairāk enerģijas tajā pašā uzstādīšanas vietā 25 gadu laikā.

  Nepārspējama uzticamība

  Investējiet ar pārliecību, zinot, ka SunPower Maxeon paneļu kvalitāte ir pierādīta. Veicot pārbaudes 8 gadu garumā 800 000 paneļiem 264 vietās, SunPower Maxeon saules paneļi uzrādīja viszemāko degradācijas līmeni nozarē , gandrīz 4 reizes mazāku nekā parastie paneļi.

  Lielāka uzticamība nozīmē lielāku ietaupījumu.

  Neatkarīga trešās puses ekspertīza

  SunPower Maxeon paneļi tika atzīti par labākajiem 2021 PVEL PV Module Reliability Scorecard.

  Pamatojoties uz datiem no produktu kvalifikācijas programmas (PQP), PVEL Scorecard izceļ Sun Power saules paneļu ražotāja izcilo uzticamības rādītāju visā pasaulē.

  Vadošā izturība

  SunPower Maxeon šūnu patentētais metāla pamats ļauj tam saliekties smagos apstākļos, kad citi lūzt. SunPower Maxeon paneļi ir īpaši pārbaudīti, to paredzamais lietderīgās lietošanas laiks ir 40 gadi kas ir labākie rādītāji nozarē un atdeves līmenis ir mazāks par 0,005%.

  Iepazīstieties ar SunPower Maxeon šūnām

  Nav režģa līniju

  SunPower Maxeon šūnās izmanto aizmugures kontakta vadītspēju, novēršot neizskatīgas metāla režģa līnijas un ļaujot tām absorbēt vairāk saules gaismas.

  Cieta metāla pamatne

  Metāls katrai šūnai piešķir milzīgu izturību, palīdzot tai izturēt elementu izraisītu koroziju, vienlaikus padarot visu paneli izturīgāku.

  Biezi savienotāji

  Izplešanās un saraušanās no ikdienas temperatūras svārstībām nav problēma ar Sun Power iebūvēto spriedzes samazināšanas tehnoloģiju un biezajiem, trīskāršajiem savienotājiem.