Smart ārtelpu sildītājs SC

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu

  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect Smart ārtelpu sildītājs SC

  SC sērijas infrasarkanie sildītāji ar augstas temperatūras dzelzs hroma alumīnija izstarotāju, darbojas 300-350 ° C virsmas temperatūrā. To infrasarkanie stari var sasniegt 4m attālumu. Tas ir ideāls risinājums kvarca un halogēna sildītāju nomaiņai. Tā unikālais, īpaši zemas gaismas oglekļa šķiedras sildelements, ir galvenā atšķirība salīdzinājumā ar citiem tirdzniecībā pieejamajiem āra sildītājiem, kuros galvenokārt izmanto halogēnu vai kvarcu. Līdz ar to Sundirect garantē ilgāku kalpošanas laiku un augstāku energoefektivitāti.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  Aizsardzības klase IPX4

  OC sērija ir novērtēta ar IPX4, padarot to ūdensizturīgu un izmantojamu lielākajā daļā ārējo teritoriju apsildei.

  Neizstaro mirdzumu

  SC sērija neizstaro nekādu sarkano vai dzelteno mirdzumu, tiem nav nepieciešama apkope.

  Uzsilst ātrāk par 5 minūtēm

  5 minūšu laikā uzsilst līdz maksimālajai temperatūrai un radītais siltums sasniedz lielākus attālumus.

  Smart ārtelpu sildītājs SC
  Smart ārtelpu sildītājs SC-2

  10 min. uzstādīšana

  Sildītājs ir aprīkots ar Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu.

  Sienas/griestu montāža

  Piedāvājam dažādus stiprinājumus infrasarkano sildītāju montāžai pie sienas vai griestiem.

  Garantija

  Sundirect SC sildītājiem ir 5 gadu garantija un 2 gadu garantiju vadības ierīcēm

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.

  Aizpildiet pieteikumu

   Smart ārtelpu sildītājs SC

   Sundirect infrasarkanie paneļi ir 100% droša un veselīga apkures sistēmas iespēja, kas nerada oglekļa monoksīdu. Tāpat jūs varat uzstādīt savu novatorisko apkures sildītāju pie sienas vai griestiem, ietaupot grīdas platību.
   Sundirect SC1800
   Jauda: 1800W
   Temperatūra: 300-350°C
   Izmērs: 105x15x6.3cm
   Apkures platība: 8-12m²
   Uzstādīšana: siena/griesti
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Apskatīt cenu
   Sundirect SC2400
   Jauda: 2400W
   Temperatūra: 300-350°C
   Izmērs: 135x15x6.3cm
   Apkures platība: 13-18m²
   Uzstādīšana: siena/griesti
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Apskatīt cenu

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect MD Plus sērija

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect IC Plus Black sērija

   Šim infrasarkanajam bezrāmja paneļa sildītājam ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu.

   Sundirect Stone PRO sērija

   Augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju.

   Sazināties ar Mums

   Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

   Aizpildiet pieteikumu