Infrasarkanie sildītāji

Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem

Enerģijas taupīšana

Infrasarkanie sildītāji tieši silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums tiek uzglabāts daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

Dabai draudzīgs

Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

Ērta apkure

Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

Wi-Fi kontrole

Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces. Jūs varat viegli kontrolēt sildītāja statusu un mainīt iestatījumus no sava viedtālruņa vai planšetdatora.

Sundirect infrasarkanie sildītāji

Infrasarkanie sildītāji tiek uzskatīti par labākajiem energoefektīvajiem apkures risinājumiem un tiem nav nepieciešama apkope. Tie netērē enerģiju sildot gaisu , bet gan dzīvojamās telpas priekšmetus, kas ļauj infrasarkanajiem sildītājiem uzturēt komfortablu temperatūru. Infrasarkanais paneļu sildītāji palīdzēs jums sasniegt veselīgu siltumu par pieņemamu cenu. Sundirect infrasarkanie paneļi ir 100% droša un veselīga apkures sistēmas iespēja, kas nerada oglekļa monoksīdu. Tāpat jūs varat uzstādīt savu novatorisko apkures paneli pie sienas vai griestiem, ietaupot grīdas platību.

10 min. uzstādīšana

Sildītājs ir aprīkots ar Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu uz sienām, izmantojot tā unikālo kronšteinu.

5 gadu garantija

Visi Sundirect infrasarkanie sildītāji nodrošina 5 gadu garantiju apkures panelim un 2 gadu garantiju vadības ierīcēm - termostata uztvērējs.

60% ekonomija

Izmantojot Sundirect infrasarkanos sildītājus Jūs ekonomējat 60 % elektroenerģijas salīdzinot ar visa veida konvencijas sildītājiem.

Sundirect apkures sistēma

Vairāk informācijas

Kontrolējiet infrasarkanos sildītājus attālināti

Sundirect Smart App izmantošana ir visērtākais veids, kā kontrolēt Jūsu Sundirect infrasarkanos paneļu sildītājus.

Sazināties ar Mums

Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.