Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu un LED apgaismojumu

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem.

Aizpildiet pieteikumu

  Enerģijas taupīšana

  Sundirect infrasarkanie sildītāji silda visus priekšmetus vai ķermeņus savā darbības diapazonā, tas nozīmē, ka siltums izplatās vienmērīgi un saglabājas daudz ilgāk, tādējādi panākot enerģijas ietaupījumu.

  Dabai draudzīgs

  Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, izmantojot visus materiālus bez svina. Sundirect sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas.

  Ērta apkure

  Sundirect izstaro starojošu siltumu. Tas ir uz tā paša viļņa garuma, kā saules starojums. Infrasarkanie paneļi silda objektus, nevis gaisu, tādējādi radot vislabāko un vismājīgāko siltuma sajūtu.

  Sundirect Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu un LED apgaismojumu LM sērija

  Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu un LED apgaismojumu un tajā iestrādātu apgaismojumu, LM 600-Pro, ir risinājums 3 vienā, apvienojot spoguli ar apkuri un apgaismojumu. Atšķirībā no vairuma spoguļiem, kas ir aprīkoti ar papildus LED apgaismojumu, šis infrasarkanais sildītājs, vēl papildus novērš kondensāciju uz stikla virsmas. LM 600-Pro var izmantot kā galveno vannas istabas apkures risinājumu.

  Plus Energy Group piedāvā Sundirect apkures sistēmu, kas būs piemērota jebkuram projektam.

  Izcils dizains

  Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu un LED apgaismojumu un tajā iestrādātu apgaismojumu.

  Iebūvēts Wi-Fi termostats

  Infrasarkanā sildītāja aizmugurē iebūvēts Wi-Fi uztvērējs, kas savienojas ar Sundirect mobilo aplikāciju.

  Wi-Fi kontrole

  Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces.

  Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu un LED apgaismojumu

  10 min. uzstādīšana

  Sildītājs ir aprīkots ar Easy-Fit montāžas risinājumu, kas nodrošina ērtu un drošu montāžu.

  Skrārienjūtīgs ekrāns

  Sildītāju var kontrolēt, izmantojot ērtu un stilīgu skārienekrānu, lai vienkārši pielāgotu temperatūru.

  Garantija

  Visiem Sundirect sildītājiem ir 5 gadu garantija apkures paneļiem un 2 gadu garantiju vadības ierīcēm - termostata uztvērējiem.

  Sundirect oficiālie pārstāvji Latvijā

  Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem.

  Aizpildiet pieteikumu

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu un LED apgaismojumu

   Šim spoguļa virsmas panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās un 600 W jauda ir piemērota, lai sildītu visu vannas istabu. Panelim ir moderns skārienekrāns uz spoguļa virsmas manuālai temperatūras un apgaismojuma kontrolei. Bet vēl lielākām ērtībām, ir iespējams izmantot attālinātas vadības funkciju, ja to savienojat ar Sundirect Smart App un lietojat to attālināti no sava mobilā tālruņa.
   Termostati
   Sundirect LM600 PRO
   Jauda: 600 w
   Temperatūra: 85-95°C
   Izmērs: 65*110 cm
   Apkures platība: 6 -12 m²
   Uzstādīšana: siena
   Iebūvēts Wi-Fi termostats
   Svars: 18 kg
   Vada garums: 1,9 m
   Energoefektivitāte: līdz 95%
   Kontrole: Manuāli/Wi-Fi/Balss
   Apskatīt cenu

   Sundirect iekštelpu sildītāji

   Sundirect IC Plus sērija

   Balta alumīnija virsma, infrasarkanais sildītājs bez rāmja ar ērtu montāžu ir vienkārši uzstādāms pie sienām un griestiem.

   Sundirect MD Plus sērija

   Infrasarkanais sildītājs ar spoguļa virsmu novērš kondensāciju uz stikla virsmas, nodrošinot vienmēr neaizsvīdušu spoguļa virsmu.

   Sundirect GD Plus sērija

   Infrasarkanais stikla sildītājs piedāvā elegantu dizainu ar baltu vai melnu stikla virsmu, un kopā ar mūsu dvieļu balstu to var lietot arī kā dvieļu žāvētāju.

   Sundirect TH sērija

   Balta stikla virsma katrā vannas istabā izskatīsies perfekti. Šim stikla panelim ir IP44 aizsardzības klase, kas padara to piemērotu lietošanai vannas istabās.

   Sundirect IC Plus Black sērija

   Šim infrasarkanajam bezrāmja paneļa sildītājam ir īpaša melna virsma, kas ļauj uz tās rakstīt ar krītu. Uzrakstīto jūs varat viegli notīrīt ar mitru drānu.

   Sundirect Stone PRO sērija

   Augstākās kvalitātes, Wi-fi vadāms sildītājs, ar 3D struktūras akmens virsmu. Stone piedāvā ļoti ērtu, dizainiski pievilcīgu infrasarkanās apkures iespēju.

   Sundirect sildītājs

   Askētiska dizaina infrasarkanais sildītājs ar rāmi iederēsies jebkuras telpas interjerā. Šie kvalitatīvie infrasarkanie apsildes paneļi ir ieguvums jūsu veselībai un lieliski iederas fitnesa, jogas studijās, bērnudārzos, viesnīcās, slimnīcās, ģērbtuvēs, vannas istabās, mājās vai jebkuros citos dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos.
   Sazināties ar Mums