Ielas apgaismojuma hibrīdā sistēma

Vēja enerģija Jūsu mājsaimniecībai

Vēja enerģija Jūsu uzņēmumam

Vēja un saules enerģijas ieguves sistēmas risinājums

Plus Energy Group piedāvā HV-PEG vertikālās ass vēja turbīnas kā risinājumu decentralizētai, pašpietiekamai elektroenerģijas ražošanai, kā arī reprezentē ilgtspējīgu atbildību pret planētas ekosistēmu.

Aizpildiet pieteikumu!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

HV-PEG vertikālie vēja ģeneratori

Vēja ģeneratori ir pieejami ar jaudu:
HV-PEG 1000 W
HV-PEG 1500 W
HV-PEG 2800 W
HV-PEG 9800 W

Vēja elektrostaciju projektēšana

Pilna cikla vertikālo vēja staciju projektēšana, individuāla tehniskā un ekonomiski pamatotākā risinājumu izstrāde. Sertificēta būvkonstruktora stiprinājumu projektēšana. Projekta saskaņošana būvvaldē.

HV-PEG vēja elektrostaciju uzstādīšana

Vertikālo ģeneratoru uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā, garantijas un pēcgarantijas uzturēšana, ko veic mūsu speciālisti un profesionāla uzstādīšanas darbu vadība, atbilstoši drošības prasībām.

Ielas apgaismojuma hibrīdā sistēma

Ielas apgaismojuma hibrīdā sistēma - ir ideāls risinājums, lai aizstātu klasiskās ielu apgaismojuma sistēmas. Tām nav nepieciešams būvēt dārgu infrastruktūru, kas piegādā elektroenerģiju atsevišķām lampām, it īpaši vietās, kas atrodas tālu no barošanas avotiem. Tās arī palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņa izmaksas. Ielas apgaismojuma hibrīdā sistēma izmanto divus dažādus enerģijas avotus - sauli un vēju -, kas veicina neatkarību no elektrotīkla. Tās funkcionēšanai nav nepieciešams elektrotīkls, kas padara to pašpietiekamu.

Plus Energy Group piedāvā vertikālos vēja ģeneratorus, kas būs piemēroti jebkuram projektam.

Augsta izturība pret vēja brāzmām

Ar 360° vēja uztveršanas un augstas izturības konstrukciju, turbīnas darbojas gan brāzmaina vēja laika apstākļos, gan bieži mainoties vēja virzienam.

Zema ietekme uz vidi

Turbīnas rada mazākus draudus putniem.

Viegla apkope

Turbīnas magnētiskais ģenerators atrodas tā apakšējā daļā, tādēļ tas ir viegla pieejams un apkope ir veicama bez papildus tehnikas izmantošanas.

Bez apkopes izmaksām

Hibrīdās sistēmas apgaismojuma ilgums: līdz 50 000 nepārtrauktas darbības stundas

Ielas apgaismojuma hibrīdā sistēma - foto

Pārslodzes funkcija

Turbīnas ir aprīkotas ar automātiskās atslēgšanās funkciju pārslodzes gadījumā, kas nodrošina ilgāku to ekspluatācijas laiku.

LED lampas ar jaudu no 10W līdz 150W

LED apgaismojums, kurus paredzēts uzstādīt āra apstākļos ir ar silikona pārklājumu un to aizsardzības klase IP68.

Saules paneļu jauda no 200W līdz 300W

Augstākās kvalitātes monokristālā saules paneļi.

Staba aizsardzība pret koroziju

Stabs, kas izgatavots no karsti cinkota tērauda.

Ielas apgaismojuma hibrīdā sistēma

Hibrīdā ielas apgaismojuma lampa ir izgatavota no korozijizturīga tērauda. Lampas augšpusē ir uzstādīta vēja turbīna ar vertikālo rotācijas asi un fotoelementu panelis. Zemāk ir LED lampa, kuras jaudu var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām. Uz staba ir uzstādīts arī draiveris, kas pārvalda visu laternas darbu un regulē apgaismojuma intensitāti. Kontrolieris kontrolē baterijas, tās var ievietot gan laternā, gan arī uz zemes. Ielu apgaismojuma lampas uzstādīšana ir tāda pati kā tradicionālās lampas, taču, to uzstādot, jums nav jāuztraucas par savienojuma izveidošanu elektroenerģijas padevei, un jums nav jāsaskaņo tas ar enerģētikas uzņēmumu. Pēc uzstādīšanas lampa ir uzreiz gatava darbam. Tām ir augsta autonomija, jo tās var darboties līdz vairākām dienām tikai ar uzlādētām baterijām, bez vēja un saules avotiem. Lampas var darboties līdz 12 stundām dienā atkarībā no laika apstākļiem (vēja un saules gaismas) un izmantoto bateriju jaudas.
Svarīgākās hibrīdo laternu īpašības:
Gaiša krāsa: auksts / silts
Apgaismojuma ilgums: līdz 50 000 nepārtrauktas darbības stundas
Bez apkopes izmaksām
Ātra triecienu absorbcija
Augsta efektivitāte
Novatoriskas vertikālās vēja turbīnas izmantošana
Iespēja vienmērīgi pielāgot ieslēgšanās biežumu
Iespēja vienmērīgi pielāgot gaismas intensitāti
Spēja noregulēt gaismas krišanas leņķi
Iespēja regulēt PV paneļu leņķi
Drošs darba spriegums
Var izmantot visos laika apstākļos
Ветрогенератор
Efektīva rotējoša reklāma

Pielāgojiet savas izvēlētās krāsas uz vēja turbīnu lāpstiņām, tas rada pārliecinošus vizuālos efektus!

Pielāgots pilsētvidei

Nelielā izmēra dēļ vertikālos vēja ģeneratorus var uzstādīt blakus ēkām un pilsētu teritorijās, ar atvieglotākiem noteikumiem. Pateicoties vertikālajai asij, tas labi darbojas brāzmainos vēja apstākļos, kas bieži sastopami pilsētas vidē.

Klusa darbība

Pateicoties aerodinamikas dizainam un rotācijai ap savu asi, vertikāliem vēja ģeneratoriem ir klusa darbība. Gan uz zemes, gan uz ēku jumtiem uzstādītās vēja ģeneratori aizņem maz vietas, līdz ar to veiksmīgi iespējams izmantot arī nelielas platības.

Sazināties ar Mums

Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.