Kā ar Mums sazināties ?

Priecāsimies no Jums saņemt aizpildītu pieteikuma formu un mūsu speciālisti ar Jums sazināsies. Tāpat aicinām Jums izmantot kontaktinformācijā norādīto tālruņa numuru un e-pastu saziņai.

Kas ir Plus Energy Group ?

SIA Plus Energy Group ir jauns uzņēmums ,ar pamatdarbības virzienu vertikālo vēja ģeneratoru komercalizācija. Uzņēmuma darbiniekiem ir uzkrāta vairāku gadu pieredze atjaunīgās enerģijas jomā. Plus Energy Group piedāvā vertikālo vēja elektrostaciju projektēšanu ,iekārtu piegādi un to uzstādīšanu uzņēmumiem un mājsaimniecībām. Uzņēmums piedāvā 3 tipa vertikālos vēja ģeneratorus SV, XV, HV modeļus no labākajiem, uzticamiem un pārbaudītiem vēja ģeneratoru ražotājiem. Uzņēmums papildus piedāvā apvienot vertikālos vēja ģeneratorus ar saules sistēmām, kā arī risinājumus enerģijas uzkrāšanai.

Kāpēc tieši vertikālie vēja ģeneratori ?

Plus Energy Group piedāvā vertikālos vēja ģeneratorus ar vertikālās ass konstrukciju, pateicoties tā darbības efektivitātei pie maza vēja ātruma, kas parasti novērojams pilsētas vidē. Šis dizains ļauj turbīnai efektīvi uztvert vēju no jebkura virziena. Turklāt vertikāliem vēja ģeneratoriem ir ļoti klusa un stabila darbība, padarot tos drošākus, piemērotākus pilsētu teritorijās un videi draudzīgākus.

Cik viegli ir uzstādīt vertikālos vēja ģeneratorus ?

Vertikālie vēja ģeneratori ir viegli, un tos var piegādāt un salikt īsā laikā, ar vienādu efektivitāti tie darbojas gan tīklā, gan ārpus tā, sākot no blīvi apdzīvotām vietām līdz lauku videi un rajoniem, kuriem steidzami nepieciešama elektroenerģija.

Kāds ir starta vēja ātrums vertikāliem vēja ģeneratoriem uzsākot darbību ?

Konstrukcijas un lāpstiņu konfigurācijas dēļ mūsu piedāvātie vertikālie vēja ģeneratori var radīt elektrību ar tik lēnu vēja ātrumu kā sākot no 2,0 m/s.

Cik var saražot vertikālie ģeneratori ?

Elektroenerģijas ražošana ir atkarīga no izvēlētā vertikālā vēja ģeneratora modeļa SV-PEG, XV-PEG vai HV-PEG un laika apstākļiem, vidējā vēja ātruma gada griezumā tajā vietā, kur vertikālo vēja ģeneratoru paredzēts uzstādīt. Piedāvajam vertikālos ģeneratorus sākot ar jaudu no 500 W līdz pat 100 kW, kas spēs nodrošināt maksimālo vēja jaudas izmantošanu Jūsu projektam.

Kā darbojas elektriskā daļa ?

Turbīnu var pieslēgt elektrotīklam vai darbināt “ārpus tīkla” ON-Grid vai OFF-Grid sistēmās. Sistēma ģenerē vienfāzes vai trīsfāzes maiņstrāvu, izmantojot invertoru / kontrolieri, kas ir sinhronizēts ar tīklu, lai kompensētu enerģijas patēriņu mājokļos vai piegādātu elektrotīklam lieko enerģiju (atkarībā no lietojuma).

Kā vēja ģeneratori stiprinās uz jumta vai uz zemes ?

Vertikālais vēja ģenerators piestiprinās pie jumta, izmantojot montāžas sistēmu konstrukciju ,ja uz zemes,- tad tiek zemē iebetonēts masts. Lai iegūtu vislabākos vēja apstākļus uz jumta jāizvēlas vietu ar labu vēja piekļuvi.

Vai var uzkrāt enerģiju ?

Jā, lietotājiem, kuriem nepieciešama uzglabāšanas ierīce, sistēmu var savienot ar enerģijas uzkrājošām tehnoloģijām (litija jonu akumulatoriem).

Kāda ir garantija ?

Mēs piedāvājam 2 gadu garantiju mūsu vertikāliem vēja ģeneratoriem un 20 gadu darbību. Šī garantija ir atkarīga no pareizas produktu uzstādīšanas, saskaņā ar uzstādīšanas sniegtajiem standartiem.

Kāda ir uzņēmuma vīzija ?

Uzņēmuma vīzija ir piedāvāt vienkāršus, izturīgus un rentablus vertikālos vēja ģeneratorus, vienlaikus uzstādīšanā pielāgojot tos klientu specifiskajām prasībām. Piedāvāt potenciāliem klientiem ne tikai atjaunīgās enerģijas risinājumus, bet arī personalizēt tos kā estētiski integrētus, vizuāli integrētus dizaina objektus, kas paredzēti uzstādīšanai kā mājsaimniecībās , tā arī sabiedriskās ēkās un ražotnēs. Veicināt vertikālo vēja ģeneratoru popularizēšanu un veiksmīgu to izmantošanu pilsētvidē, kur nevar izmantot horizontālos vēja ģeneratorus.

Sazinieties ar Mums

Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

Kontakti