Ārtelpu infrasarkanie sildītāji

Infrasarkanie sildītāji tiek uzskatīti par labākajiem energoefektīvajiem apkures risinājumiem un tiem nav nepieciešama apkope.

Sundirect OC2500. Minimāls mirdzums. Iebūvēts Wi-Fi termostata uztvērējs. IP65. 2500W.

Ārtelpu infrasarkanais sildītājs OC2500 PRO ar Wi-Fi versiju ir jaudīgs sildītājs, kuru piedāvā tikai Sundirect. OC2500 PRO komplektācijā ir tālvadības pults, kas ļauj ieslēgt un izslēgt sildītāju, kā arī viegli iestatīt 7 stundu taimeri. Pateicoties tā konstrukcijai, OC2500 PRO ir viens jaudas līmenis, nevis 2 līmeņi, salīdzinot ar pārējiem ārtelpu infrasarkano sildītāju modeļiem. OC sērija ir novērtēta ar IP65, padarot to ūdensizturīgu un izmantojamu lielākajā daļā ārējo teritoriju apsildei. Tā unikālais, īpaši zemas gaismas oglekļa šķiedras sildelements, ir galvenā atšķirība salīdzinājumā ar citiem tirdzniecībā pieejamajiem āra sildītājiem, kuros galvenokārt izmanto halogēnu vai kvarcu.

OC2500 ir aprīkots ar iebūvētu termostata uztvērēju sildītāja aizmugurē un to var vadīt attālināti izmantojot Sundirect termostatus Smart1.0, Smart1.0Pro un SmartPlug.

Sundirect SC2400 Plus. Minimāls mirdzums. Iebūvēts Wi-Fi termostata uztvērējs. IPX4. 2400W.

Ārtelpu infrasarkanais sildītājs SC2400 Plus ir paredzēts lielu ārtelpu apsildīšanai, atvērtajās ārējās zonās. SC-Plus sērijas galvenā priekšrocība ir vadības sistēma. SC-Plus sērijas infrasarkanie sildītāji, ar augstas temperatūras dzelzs hroma alumīnija izstarotāju, darbojas 300-350°C virsmas temperatūrā. To infrasarkanie stari var sasniegt 4m attālumu. SC sērija neizstaro nekādu sarkano vai dzelteno mirdzumu, tiem nav nepieciešama apkope un tas ir ideāls risinājums kvarca un halogēna sildītāju nomaiņai. Ideāls apkures risinājums telpu un komerciālām apkures vajadzībām.

SC2400 ir aprīkots ar iebūvētu termostata uztvērēju sildītāja aizmugurē un to var vadīt attālināti izmantojot Sundirect termostatus Smart1.0, Smart1.0Pro un SmartPlug.

Sundirect SC1800 Plus. Minimāls mirdzums. Iebūvēts Wi-Fi termostata uztvērējs. IPX4. 1800W.

Ārtelpu infrasarkanais sildītājs SC1800 Plus ir paredzēts lielu ārtelpu apsildīšanai, atvērtajās ārējās zonās. SC-Plus sērijas galvenā priekšrocība ir vadības sistēma. SC-Plus sērijas infrasarkanie sildītāji, ar augstas temperatūras dzelzs hroma alumīnija izstarotāju, darbojas 300-350°C virsmas temperatūrā. To infrasarkanie stari var sasniegt 4m attālumu. SC sērija neizstaro nekādu sarkano vai dzelteno mirdzumu, tiem nav nepieciešama apkope un tas ir ideāls risinājums kvarca un halogēna sildītāju nomaiņai. Ideāls apkures risinājums telpu un komerciālām apkures vajadzībām.

SC1800 ir aprīkots ar iebūvētu termostata uztvērēju sildītāja aizmugurē un to var vadīt attālināti izmantojot Sundirect termostatus Smart1.0, Smart1.0Pro un SmartPlug.

Saņemt piedāvajumu

Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.

Viecam pilna cikla infarsarkano sildītāju projektēšanu, individuāla tehniskā un ekonomiski pamatotākā risinājumu izstrādi.
  Cenas

  Sundirect OC2500
  275.00125
  / Per year
  Jauda: 2500 W
  Izmērs: 77x12x12 cm
  Svars: 3.5 kg
  Uzstādīšana: siena
  Wi-Fi termostata uztvērējs
  Apkures platība: 12-25 m²
  Voltāža: 220-240, ~50Hz
  Aizsardzības klase: IP65
  Vada garums: 1,9 m
  Sildītāja garantija: 3 gadi
  Termostata garantija: 2 gadi
  Sundirect SC2400 Plus
  369.00500
  / Per year
  Jauda: 2400 W
  Izmērs: 155*15*7 cm
  Svars: 9 kg
  Uzstādīšana: siena/griesti
  Wi-Fi termostata uztvērējs
  Apkures platība: 13-18 m²
  Voltāža: 220-240, ~50Hz
  Aizsardzības klase: IPX4
  Vada garums: 1,9 m
  Sildītāja garantija: 5 gadi
  Termostata garantija: 2 gadi
  Sundirect SC1800 Plus
  319.001500
  / Per year
  Jauda: 1800 W
  Izmērs: 125x15x7cm
  Svars: 7 kg
  Uzstādīšana: siena/griesti
  Wi-Fi termostata uztvērējs
  Apkures platība: 8-12m²
  Voltāža: 220-240, ~50Hz
  Aizsardzības klase: IPX4
  Vada garums: 1,9 m
  Sildītāja garantija: 5 gadi
  Termostata garantija: 2 gadi
  Uzzināt vairāk par attālināto apkures kontroli

  Kontrolē attālināti apkuri. Izvēlies sev piemērotāko termostatu.

  Sundirect SMART1.0

  Smart1.0 Bezvadu termostats ar tālvadības pulti ir termostats, kas ir speciāli izstrādāts, lai strādātu kopā ar Sundirect Plus sērijas infrasarkano paneļu sildītāju iebūvēto uztvērēju.

  Sundirect SMART1.0 Pro

  Sundirect Smart 1.0 Pro vadības sistēma ir aprīkota ar termostatu, un to var vadīt arī izmantojot Sundirect mobilo aplikāciju. Tas ir saderīgs ar visiem Sundirect Plus sērijas infrasarkanajiem paneļu sildītājiem.

  Sundirect Smart Plug

  Sundirect Smart Plug piedāvā modernu dizainu ar akrila virsmu un skārienekrānu, kas ļauj jums veikt vienkāršu, bet visu nepieciešamo temperatūras kontroli. Izmantojot mobilo aplikāciju Sundirect Smart App

  Sundirect Wi-Fi

  Sundirect Wi-Fi funkcija ļauj jums attālināti kontrolēt savus infrasarkanos paneļu sildītājus no jebkuras iOS vai Android ierīces.

  Atvērto logu tehnoloģija

  Šī funkcija automātiski nosaka pēkšņu temperatūras kritumu un automātiski padara infrasarkano paneļu sildītājus ieslēgtus enerģijas taupīšanas režīmā.

  7dienu programma

  Šī funkcija ļauj jums iestatīt savu apkures grafiku katrai nedēļas dienai , izmantojiet dažādus temperatūras iestatījumus, lai ietaupītu līdz pat 15% enerģijas.

  Adaptīvais starts

  Ar Adaptīvo startu vadības sistēma uzzina, cik ilgs laiks infrasarkano paneļu sildītājam nepieciešams, lai sasniegtu ieprogrammētos temperatūras iestatījumus.

  Brīvdienu režīms

  Ieslēdziet infrasarkanos paneļu sildītājus brīvdienu režīmā, tas nodrošinās infrasarkano sildītāju minimālo darbību, kas ļaus jums ziemas laikā izvairīties no sasaldētām caurulēm.

  Sazināties ar Mums

  Aizpildot pieteikuma formu, mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par tālāko sadarbību.