...

Apkures sistēma – Sundirect infrasarkanie sildītāji

Apkures sistēma - Sundirect infrasarkanie sildītāji

Apkures sistēma – Sundirect infrasarkanie sildītāji

Infrasarkanie sildītāji tiek uzskatīti par labākajiem energoefektīvajiem apkures risinājumiem un tiem nav nepieciešama apkope.

LTD Sundirect Technology ir plaši pazīstams zīmols infrasarkanās apkures jomā. Uzņēmums tika dibināts 2011. gadā un šobrīd ir viens no vadošākajiem infrasarkano staru apkures sistēmu ražotājiem pasaulē. Sundirect pilnībā ievēro starptautisko vides politiku, ražošanas procesā izmantojot tikai svinu nesaturošus materiālus. Visi Sundirect infrasarkanie sildītāji tiek pārbaudīti apstiprinātās sertifikācijas laboratorijās un EMF emisijas ir par 90% zemākas par pašreizējo normatīvo atļauju(CE, TUV, GS, SAA, ROHS, REACH sertifikāti).

Sundirect ražo dažāda veida infrasarkano staru sildītājus, tostarp standarta paneļu sildītājus, sildītājus ar stikla, spoguļu, akmens virsmām, ārtelpu sildītājus, kā arī visus nepieciešamos piederumus. Kvalitātes un dizaina apvienojums, kā arī ērta produkta lietošana ar iespēju infrasarkanos sildītājus programmēt, attālināti vadīt, tādējādi padarot to darbību ekonomisku un efektīvu, – tie ir aspekti, kas padara Sundirect zīmola produktus par izciliem un tehnoloģiski progresīviem. Kopā ar APP lietotni infrasarkanie sildītāji pilnībā atbilst ES ErP regulai (Eco Design direktīva).

Apkures sistēma – Sundirect infrasarkanie sildītāji

Infrasarkanie paneļu sildītāji Sundirect ir labākais apkures risinājums jūsu dzīvesvietai, tie palīdzēs jums un jūsu ģimenei uzturēties siltās telpās bez lieliem izdevumiem. Infrasarkanie sildītāji tiek uzskatīti par labākajiem energoefektīvajiem apkures risinājumiem un tiem nav nepieciešama apkope. Tie netērē enerģiju sildot gaisu , bet gan dzīvojamās telpas priekšmetus, kas ļauj infrasarkanajiem sildītājiem uzturēt komfortablu temperatūru. Infrasarkanais paneļu sildītāji palīdzēs jums sasniegt veselīgu siltumu par pieņemamu cenu.

Apkures sistēma – Sundirect infrasarkanie sildītāji ir 100% droša un veselīga apkures sistēmas iespēja, kas nerada oglekļa monoksīdu. Tāpat jūs varat uzstādīt savu novatorisko apkures paneli pie sienas vai griestiem, ietaupot grīdas platību. Lai pilnībā kontrolētu iekštelpu vai ārtelpu infrasarkano staru apkures sistēmu ir pieejama Wi-Fi Smart APP iespēja. Šie kvalitatīvie infrasarkanie apsildes paneļi ir ieguvums jūsu veselībai un lieliski iederas fitnesa, jogas studijās, bērnudārzos, viesnīcās, slimnīcās, ģērbtuvēs, vannas istabās, mājās vai jebkuros citos dzīvojamos vai komerciālajos īpašumos.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.